fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Špeciálny horoskop: Vaša spriaznená duša podľa znamenia zverokruhu

Nájsť si lásku na celý život nie je ľahké. Veď každý z nás má iné presvedčenie, zlozvyky i záujmy. Uľahčite si hľadanie lásky podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili.

Máte tip? napíšte nám mailom

Spriaznená duša podľa znamenia zverokruhu? Uľahčite si takto jej hľadanie, nie je totiž jednoduché nájsť si partnera, s ktorým by ste mohli aj po rokoch dva týždne cestovať a nevrátiť sa domov s ponorkovou chorobou. S kým by ste dokázali dlhšie vydržať aj po tom, čo pominie počiatočná zamilovanosť. Ak už takúto spriaznenú dušu máte, vážte si ju. A ak nie, pozrite sa, kto sa k Vám hodí podľa Vášho znamenia zverokruhu:

BARAN (21. 3. – 20. 4.)

Baran prežíva svoju zamilovanosť úplne naplno. Svojho partnera musí mať neustále na očiach. Jeho niekedy až zbesilý štýl života nie je pre všetkých. Vo vzťahu nesmie chýbať oheň, vášeň a zábava.

Vaša spriaznená duša bude tá, ktorá s vami udrží krok. Barani sú pomerne agresívne a podnikaví, žijú radi v rýchlosti. Nemajú čas ťahať za sebou niekoho v podobe pomalej gule, naopak potrebujú niekoho, kto s nimi ich tempo vydrží a nebude fňukať. Spriaznená duša musí byť sebaistá, asertívna a nebáť sa rizika.

Potenciálne spriaznené duše: Baran, Lev, Strelec, Blíženec a Vodnár

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk potrebuje už na začiatku vzťahu cítiť pevnú pôdu pod nohami a romantiku. Nedáva prednosť láskam na jednu noc a detinskosť.

Býci potrebujú verného a romantického partnera, ktorý bude mať oči len pre nich. Ak Býk nájde svoju spriaznenú dušu, bude jej verný až do konca života. Potrebuje ale niekoho, komu bude môcť vracať priazeň a toho, kto sa podriadi jeho zmyslu pre záväzok. Ich spriaznená duša bude niekto, kto je dôveryhodný, priamočiary a nehrá žiadne hry, pretože na to Býci nemajú čas.

Potenciálne spriaznené duše: Rak, Kozorožec, Panna a Ryby

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Spolužitie s Blížencom je plné zábavy, silnej lásky, ale aj slobody a túžby po novom objavovaní. Zemské znamenia nemajú pre veselú povahu Blížencov moc pochopenie.

Blíženci nájdu spriaznenú dušu v niekom, kto má mozog, zmysel pre humor a je natoľko rozdielny, že sa s ním nebudú nudiť. Blíženci sú niekedy trochu vyberaví, ale rozhodne ich zaujme niekto, kto je zvláštny. Ich ideálne spriaznená duša musí byť zábavná, múdra a zaujímavá. Hlavne nie nudná a fádna, to by nefungovalo.

Potenciálne spriaznené duše: Lev, Váhy, Baran a Vodnár

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pre Raka je na prvom mieste porozumenie, domáca pohoda a spokojná rodina. Od svojho náprotivku čaká absolútne súznenie.

Prečítajte si tiež:
Ktoré znamenia zverokruhu sú najlepšie v posteli? Patríte medzi nich?

Raci majú obrovské srdce a túžia dávať čo najviac lásky. Ak chcete získať ich srdcia, musíte lásku ale tiež dávať a vraciať. Raci potrebujú niekoho, kto je dostatočne inteligentný, aby ich zaujal, ale tiež dosť láskyplný, aby s ním mali pocit, že sú milovaní. Nemajú čas na sebectvo, takže ich spriaznená duša musí byť predovšetkým empatická.

Potenciálne spriaznené duše: Škorpión, Býk, Ryby a Panna

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Levy potrebujú niekoho, kto je sebaistý, tajomný a schopný zvládnuť ich leviu povahu. Levy sú totiž beznádejne priťahovaní k záhadným ľuďom, ktorí sú tak trochu tajomní. Chcú niekoho, kto má rád dobrodružstvo a neboja sa robiť bláznivé veci. Tiež chcú niekoho, kto ich bude zaujímať natoľko, že ich nechá, aby sa hádali, a dokonca sa budú tešiť na to, čo príde.

Potenciálne spriaznené duše: Blíženci, Váhy, Strelec a Baran

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny sú trochu zložité, ambiciózne, avšak úplne oddané bytosti. Potrebujú niekoho podobne zložitého a sofistikovaného, ako je luxusné francúzske víno. Ich spriaznená duša by mala byť ambiciózna a organizačne zdatná, rozhodne ju nenájdu v niekom, kto celý deň presedí a nič nerobí. Panna jednoducho potrebuje niekoho, kto jej bude úplne oddaný ako ona jemu.

Potenciálne spriaznené duše: Škorpión, Kozorožec, Rak a Býk

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy prahnú po partnerskom vzťahu bez konfliktov. Nerady sa hádajú a túžia po životnej rovnováhe.

Váhy majú vysoko nastavenú laťku, pokiaľ ide o partnera. Spriaznenú dušu nájdu v niekom, kto je sebavedomý a ničoho sa nebojí. Neuspokoja sa s náhodným partnerom, ktorý nespĺňa ich požiadavky na kvalitu. Ich spriaznená duša je trojnásobná hrozba: Niekto s peknou vizážou, inteligenciou a dôveryhodnosťou. Váhy milujú fyzickú krásu, pretože majú cit pre estetiku. Avšak krásny obal bez inteligentnej duše im tiež nevonia, takže nájsť spriaznenú dušu pre nich nebude ľahké.

Potenciálne spriaznené duše: Blíženci, Vodnár, Strelec a Lev

ŠKORPIÓN (24. 10. – 22. 11.)

V živote Škorpióna nesmie chýbať niečo čarovné. Akonáhle sa Škorpión zamiluje, hneď by sa rozdal.

Ak ste so Škorpiónom, potom viete, že ich city bývajú hlboké, intenzívne a veľmi bezpodmienečné. Potrebujú niekoho, kto dokáže dostať pod kontrolu ich vášeň a intenzitu. Ideálne spriaznená duša bude niekto s predstavivosťou, hlbokými citmi a kto neodkryje všetky karty naraz hneď na prvýkrát. Škorpióni totiž milujú trochu tajomstva a intríg, takže ak budete vtipní a trochu záhadní, budú z vás celí preč.

Prečítajte si tiež:
Vedeli ste, že s každým znamením zverokruhu sa spája konkrétny hriech? Ktorý je ten tvoj?

Potenciálne spriaznené duše: Ryby, Panna, Kozorožec a Rak

STRELEC (23. 11. – 21. 12.)

Pre Strelca je dôležitá nezávislosť a sloboda. Aj keď sú zadaní, nesmú sa cítiť obmedzovaní.

Strelci si vážia svoje slobody a nezávislosti, takže potrebujú duševne otvorenú a slobodomyseľnú bytosť, ktorá nebude trvať na tom, aby ich zmenila. Neznášajú posadnutosť a závislosť, ich ideálne spriaznená duša bude zábavná a otvorená osoba, ktorá ich nebude zväzovať. Strelci nemajú radi pravidlá a rutinu a netúžia po tom, aby ich niekto usmerňoval. Naopak, spriaznenú dušu nájdu v niekom, kto ich bude inšpirovať a kto im nebude strihať krídla.

Potenciálne spriaznené duše: Lev, Vodnár, Baran a Váhy

KOZOROŽEC (22. 12. – 20. 1.)

Kozorožci potrebujú elegantnú štýlovú a fascinujúcu dušu, ktorá zaujme ich myseľ a zostane lojálna až do konca. Kozorožec sa nebojí dlho vyberať, pokiaľ ide o spriaznenú dušu, najmä ak hľadá niekoho, kto bude duševne na rovnakej úrovni. Ich ideálny partner musí byť trieda, ktoré sa len tak niekto nevyrovná. Musí byť inteligentný a komunikatívny, ale predovšetkým dôveryhodný a verný.

Potenciálne spriaznené duše: Ryby, Býk, Panna a Škorpión

VODNÁR (21. 1. – 20. 2.)

Vodnár nájde spriaznenú dušu v zábavnej, milujúcej a vtipnej osobe, ktorá má navyše talent na varenie. Musí tiež chápať občasné bláznivé správanie Vodnára a hlavne musí mať veľký zmysel pre humor. Akonáhle nájdu niekoho takého, kto sa dokáže smiať aj sám sebe, je vyhraté. Umenie variť je potom veľké plus, pretože Vodnár miluje jedlo!

Potenciálne spriaznené duše: Váhy, Baran, Blíženci a Strelec

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V partnerskom vzťahu Rýb nesmie chýbať cit, neha a porozumenie. Ryby túžia po citovej harmónii, ale občas zo zväzku utekajú, aby ukojili svoju fantáziu.

Ryby žijú vo vlastnom svete a nikdy neberú život moc vážne. Potrebujú preto niekoho, kto má kreatívne myslenie a otvorenú myseľ dostať sa na podobnú vlnovú dĺžku. Ich ideálne spriaznená duša je niekto so zdravým sebavedomím, tvorivými schopnosťami a umením premýšľať neštandardným spôsobom.

Potenciálne spriaznené duše: Rak, Škorpión, Kozorožec a Býk

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj elle.com
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií