fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najmenší McDonald’s otvorili vo Švédsku. Pre koho je určený?

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoločnosť McDonald’s v rámci kampane, v ktorej sa snaží upozorniť na vzácnosť včiel, vytvorila naozaj nápaditý včelí úľ. Ten je presnou kópiou reálnej prevádzky.

O tom, aké sú pre nás včely potrebné, vás informujeme neustále. Nie je tomu dávno, čo jeden z najväčších odchodných reťazcov v Európe v spolupráci s ministerstvom životného prostredia otvoril prevádzku bez všetkých potravín, ktoré by sme nemali, nebyť včiel. Tesco ale nie je jedinou veľkou spoločnosťou, ktorá si dôležitosť včiel uvedomuje. Najnovšie so skvelým nápadom prišiel prevádzkovateľ rýchleho občerstvenia McDonald’s. 

Vybrané prevádzky vo Švédsku majú dokonca na strechách svojich prevádzok včelie úle. Tak vznikol nápad a v spolupráci s nórskou kreatívnou agentúrou NORD DD vytvorili presnú kópiu prevádzky obľúbeného fastfoodu. Rozdiel je iba vo veľkosti a jej zameraní – prevádzka bude slúžiť včelám.

Imitácia je natoľko hodnoverná, že obsahuje všetky prvky z exteriéru. Nechýba teda McDrive, terasa so zábradlím či dokonca reklamné banery s aktuálnou ponukou. Na streche, ktorá je kvôli prístupu do úľa odnímateľná, sa týči známe žlté logo prevádzky. Tvorcovia tento projekt nazvali McHive (McÚl).

Prečítajte si tiež:
"Chceš sex?" Dvaja Slováci precestovali Česko a Slovensko, aby natočili toto!
Zdroj: designboom.com

Na druhej strane, nemožno ho považovať za úplne plnohodnotný včelí úľ. Aj preto ho spoločnosť dala do aukcie, na ktorej získala 10-tisíc dolárov. Tieto finančné prostriedky poputovali následne do charitatívnej organizácie Ronald McDonald House.

Zdroj: thebrag.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií