fbpx
Najpopulárnejší potápač na Youtube zverejnil ďalšie hodnotné objavy. Čo našiel pod hladinou?

Najpopulárnejší potápač na Youtube zverejnil ďalšie hodnotné objavy. Čo našiel pod hladinou?

27-ročný potápač Jake Koehler z Kalifornie zaujal verejnosť svojím nezvyčajným koníčkom.

Už od útleho veku miloval more a tvrdil, že oceán je jeho druhý domov, uvádza Zestradar.com. Kvôli jeho narastajúcej túžbe po hľadaní „pokladov” založil v roku 2011 svoj youtubový kanál, kde prezentuje svoje nájdené skvosty spod hladiny oceánu. Celý jeho výstroj si vyžadoval nemalé financie, preto sa rozhodol, že svoje pravidelné obhliadky bude zverejňovať cez sociálne siete.

Láska k morským objavom

Vďaka jeho sledovaným videám sa z obyčajného teenagera stal najpopulárnejší potápač na Youtube. V súčasnosti má na ňom viac ako 7,2 milióna odberateľov. Vo svojich videách uvádza najrôznejšie veci, ako je mobil, luxusné historické šperky alebo zbrane.

Minulý rok zverejnil video týkajúce sa tých najlepších vecí, ktoré našiel v roku 2018. Medzi jeho objavmi sa nachádzalo 8 zbraní, 5 hodiniek značky Apple, ako aj 7 iPhonov. Nasledujúce video uverejnil len pred týždňom a už má viac ako 658-tisíc zhliadnutí. Pozrite sa, čo objavil tentokrát.

Zdroj titulnej foto: youtube.com/Dallmyd

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Čo sa stane s balónom, ktorý vypustíte do ovzdušia? Na životné prostredie vplýva ešte negatívnejšie, než si možno myslíte
Google+ Linkedin
Žaneta Kováčiková

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.