Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najväčšie zmeny postavy celebrít! Ako to urobili?

Filmové hviezdy museli pre viaceré herecké obsadenia zmeniť svoj vzhľad. Z oblých tvarov sa menili napríklad na mužných silných a bojovných chlapov plných svalovej hmoty. Čo všetko tomu predchádzalo vám už asi nepovedia. My si ich kvôli viacerým filmovým snímkam aspoň dokážeme porovnať, ako vyzerali pred zmenou a po nej.

Filmové povolanie si naozaj často vyžaduje zmenu vzhľadu. Tá najčastejšia môže byť zmena farby vlasov či fúzy a brada. No čo ak sa musí herec zmeniť na nového Arnolda Schwartzenegera? Určite bude nasledovať tvrdá drina a makačka. V iných prípadoch aj výživové doplnky či doplnky na nafúknutie svalstva, alebo rovno počítačová úprava.

Poďme sa pozrieť na tie prípady, ktoré svoju postavu získali skutočnou drinou v posilňovni. Pozrite sa na celebrity, ktoré obvykle makajú v pri strojoch aj niekoľko hodín denne. Pozrite si najväčšie zmeny postavy!

Chris Hemsworth

zmeny postavy

Chris Evans

zmeny postavy

Brad Pitt

Brad Pitt

Henry Cavill

postava

Najväčšími zmenami si prešiel určite Christian Bale

zmeny postavy

Pozrite si video o tom, ako na sebe herecké hviezdy pracujú a aké sú ich zmeny postavy !

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií