fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najviac pozitívne testovaných na COVID-19 je z okresu Trenčín a Bánovce nad Bebravou

​Na Slovensku pribudlo počas včerajšieho testovania 63 ľudí, ktorí sú pozitívni na ochorenie COVID-19, v stredu sa urobilo 2 667 testov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Pozitívne testovaných bolo 32 žien a 31 mužov vo veku od 15 do 81 rokov okresoch Trenčín (15), Bánovce nad Bebravou (14), Bratislava (10), Prievidza (6), Vranov nad Topľou (4), Košice (3), Poprad (2), Ilava (2), Prešov (1), Čadca (1), Malacky (1), Stará Ľubovňa (1), Rožňava (1), Nové Mesto nad Váhom (1) a Považská Bystrica (1).

Dobrou správou je, že oproti predchádzajúcemu dňu sa vyliečilo ďalších až 47 ľudí. Spolu je tak v našej krajine vyliečených z ochorenia 1 824 ľudí.
Počet hospitalizovaných je v porovnaní so včerajšími štatistikami bez zmeny – v nemocniciach je s ochorením COVID-19 alebo s podozrením naň 29 ľudí, z nich potvrdené ochorenie má 11 pacientov.

Na JIS je jeden pacient, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje jeden človek.
Na Slovensku sa doteraz vykonalo 272 322 ukončených laboratórnych testov na nový koronavírus, celkový počet pozitívny prípadov je na čísle 2 480.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií