fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najzáhadnejšie miesta Slovenska: Pechov Laz

Máte tip? napíšte nám mailom

Obyvatelia Považskej Bystrice už roky poznajú príbeh o strašidelných udalostiach v opustenom dome, ktorý sa nachádza v opustenej osade známej ako Pechov Laz.

Ďaleko v lesoch pri Považskej Bystrici sa nachádza opustená osada známa pod názvom Pechov Laz. Je súčasťou obce Podmanín, ktorá je mestskou časťou Považskej Bystrice. Cez Pechov Laz vedie obľúbená cyklotrasa. Tu na samote sa nachádza staré obydlie, v ktorom sa majú diať tajuplné veci. Celý život v tomto dome prežil starý pán, ktorý sa podľa miestnych nevie so svojím domovom rozlúčiť ani po svojej smrti.

imgp5859u

Mnohí okoloidúci hubári či turisti, tu zažili zvláštne udalosti, o ktorých sa im neľahko rozpráva. Niektorí dokonca mali vidieť ducha. Iní odvážlivci sa rozhodli v starom domčeku prespať a počas noci bolo z povaly počuť tajomné zvuky a kroky. Jeden návštevník tu bol počas horúceho letného dňa a aj napriek horúčave ho triasla zima. Malo by ísť o prejavy ducha dedka, ktorý tu prežil celý svoj život a ani po smrti zrejme nechce svoj domov opustiť.

Ak máte informácie o tomto zaujímavom mieste, kontaktujte nás na našej facebookovej stránke Šokujúce záhady.

Prečítajte si tiež:
Selfie fotky, za ktoré by sa tieto celebrity mali červenať
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií