Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nezvyčajný Boeing 767-300 patrí Mickey Mousovi a jeho kamarátom!

Vitajte na palube rozprávkového lietadla

Disney World v spolupráci s brazílskou leteckou spoločnosťou TAM predstavujú lietadlo, ktoré je vzhľadom diametrálne odlišné od všetkých ostatných. Nezvyčajný Boeing 767-300 ponúka celý rad najobľúbenejších tvárí Disneylandu, vrátane neodmysliteľných postáv, akými sú  Mickey Mouse, káčer Donald a Popoluška. Lietadlo vznikalo 10 dní, počas 8-hodinovej  práce.

Akonáhle vkročíte na palubu lietadla, ocitnete sa na mieste, kde sa o vás postarajú letušky oblečené do štýlových uniforiem. Na chvoste lietadla si môžete všimnúť Popoluškin hrad, ktorý je poznávacou značkou Disney Worldu. Nové lietadlo budú využívať cestujúci, ktorí budú cestovať na medzinárodných linkách diaľkovej dopravy.

S týmto lietadlom bude výlet do prekrásneho Walt Disney Worldu, v ktorom sa sny stávajú ešte viac magickými, omnoho zábavnejší. Lietadlo debutovalo tento týždeň špeciálnym otváracím ceremoniálom a už sa nemôže dočkať ďalších cestujúcich.

Postavičky z Disney Worldu majú svoj Boeing

lietadlo

Disney1

Disney3

Disney2

d

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií