fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opäť sa predviedla: Nicki Minaj zrušila ďalší koncert kvôli homosexuálom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa reperka Nicki Minaj zrušila ďalší koncert, tentoraz v Saudskej Arábii. Nepáči sa jej totiž režim, ktorý tam vládne. 

Ako sa zdá, Nicki Minaj zrovna nezažíva úplne ideálne obdobie. Po tom, ako zrušila niekoľko koncertov na turné v Európe, opäť prekvapuje fanúšikov. Medzi zrušenými koncertmi bol aj ten, ktorý mala odohrať v Bratislave. Najnovšie mala kontroverzná reperka vystúpiť na festivale Jeddah World Fest v Saudskej Arábii.

Do Saudskej Arábie pozvali výstrednú Nicki

Táto krajina nie je známa zrovna svojou spontánnosťou, skôr naopak. V Saudskej Arábii vládne totižto ešte stále tvrdý režim, ktorý okrem iného utláča aj práva LGBTQ komunity či dokonca výrazne uberá práva ženám. Je preto záhadou, prečo organizátori festivalu pozvali práve Nicki Minaj. Tá je známa výstredným oblečením a vulgárnymi textami. 

Zdroj: news.abs-cbn.com

Chcela jasne vyjadriť podporu ženám a LGBTQ komunite

S tým, že sa takýto koncert do jednej z najmoslimskejších krajín na svete príliš nehodí, pritom prekvapivo prišla samotná speváčka. „Po starostlivom zamyslení som sa rozhodla nepokračovať v mojom plánovanom koncerte na Jeddah World Fest,” uviedla speváčka vo vyhlásení. Aj keď nechcem nič viac, ako priniesť moju show fanúšikom v Saudskej Arábii, po lepšom poznaní situácie, ktorá tam panuje, som presvedčená, že je dôležité, aby som jasne vyjadrila svoju podporu právam žien, komunite LGBTQ a slobode prejavu,” dodala. Na to, aby Nicki Minaj zrušila svoj koncert, naliehala dokonca aj americká nadácia pre ľudské práva. 

Prečítajte si tiež:
FOTO: Posledný deň Pohody 2018

Zdroj: bbc.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií