fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nikdy neviete, čo sa udeje o hodinu, okomentoval Grendel vývoj koaličnej krízy

Podľa podpredsedu strany Hlas-SD Erika Tomáša sú predčasné parlamentné voľby jediným východiskom zo súčasnej situácie.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.9.2022 (Webnoviny.sk) – Treba si počkať, ako sa koaličná kríza vyvinie. V diskusnej relácii Sobotné dialógy na RTVS to uviedol podpredseda Národnej rady SR za hnutie OĽaNO Gábor Grendel.

Viac o téme: Koaličná kríza

Východiskom sú predčasné voľby

„Nikdy neviete, čo sa udeje o hodinu,“ povedal. Vládna kríza podľa neho už unavuje celú spoločnosť. Aj napriek parlamentným prázdninám však ministerstvá podľa Grendela pracujú „na plné obrátky“.

Podpredseda strany Hlas-SD Erik Tomáš zopakoval, že jediným východiskom zo súčasnej situácie sú predčasné parlamentné voľby.

„Koalícia rieši len samú seba, takto to ďalej nejde,“ povedal. Tvrdí, že za dva letné mesiace nepočul od ministerstiev žiadne riešenia v súvislosti so zdražovaním a energetickou krízou.

Riešenia energetickej krízy

„Za touto vládou sú výsledky,“ tvrdí Grendel. Poukázal na príchod automobilky Volvo na východ Slovenska, výstavbu nemocníc, či lepší výber daní o dve miliardy eur.

„Vďaka lepšiemu výberu daní budeme mať zdroje na to, aby ľudia čo najmenej pocítili energetickú krízu,“ povedal. Predčasné parlamentné voľby by boli podľa Grendela najhorším riešením.

Prečítajte si tiež:
Remišová: Sulík by sa viac ako s milionármi z Nemecka mal baviť so Slovákmi, ktorí nemajú na živobytie

Viac k témam: Demisia, Koaličná kríza, Predčasné voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Nikdy neviete, čo sa udeje o hodinu, okomentoval Grendel vývoj koaličnej krízy © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií