fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Očista domu od negatívnej energie: Takto dosiahnete úspech aj v živote

Máte neustále pocit, že sa vám v práci alebo vo vzťahoch nedarí? Problém možno ani nie je vo vás, ale skôr v tom, že negatívne energie sú vnorené do okolitého nábytku vo vašom byte. Ako efektívne očistiť svoj príbytok od negatívnej energie?

Máte tip? napíšte nám mailom

Negatívna energia v priestore v ktorom sa nachádzate môže spôsobiť vo vašom živote oveľa viac škody, ako by ste si mysleli. Prvým príznakom, že vaše obydlie dýcha nesprávnym smerom je to, že sa v ňom cítite nepríjemne. Tiež máte skľúčené pocity a želáte si čo najskôr z neho odísť.

Ďalším znakom je to, že ste neustále chorý alebo sa v priestore vyskytujú divné veci. Napríklad ako často spadne obraz, alebo počujete kroky. Našťastie existuje efektívny spôsob, ako sa negatívnej energie zbaviť rýchlo a jednoducho.

Očista domova rýchlo a jednoducho

Prvý trik spočíva v zapálení sviečky, ktorá prirodzene očisťuje negatívnu energiu. Použiť sviečku je vhodný nápad, avšak je potrebné, aby ste zapálili sviečku z prírodných materiálov. Portál Naturnet.sk sa k očiste negatívnej energie vyjadril nasledovne: „Na očistenie priestoru môžete použiť aj vonné aroma sviečky, ktoré sú v našej ponuke. Sú to ekologické sviečky z palmového oleja, ktoré sú parfumované čistými 100% éterickými olejmi. Palmové sviečky sa vyrábajú z palmového vosku, ktorý je čisto prírodným, rastlinným produktom.”  Ďalším efektívnym trikom je použitie bielej šalvie, hlavne vtedy, ak je súčasťou vykurovadla.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton nemá v šatníku oranžovú: Zakázala jej to kráľovná?

Portál uvádza: Byliny, ako je šalvia, céder, jedľa, levanduľa, eukalyptus, myrha, pačuli sa využívajú dlhú dobu na čistenie energie v danom priestore. Najlepším a najsilnejším vykurovadlom je biela šalvia. Je to bylina severoamerických Indiánov, ktorí ju používali na očistné rituály. Má silný očistný a dezinfekčný účinok a pôsobí holisticky, t.z. na telo, myseľ i dušu a samozrejme aj na priestor, v ktorom prebývate.”

Týmto spôsobom si zabezpečíte duševnú pohodu, sústredenosť na podstatné veci a celkovú harmóniu. V prípade, že sa vám ani jeden spôsob nepozdáva, využite ďalší trik. Napríklad vonné tyčinky, ktoré majú za sebou už dlhoročnú tradíciou.

„Po dlhé stáročia bola táto tradícia pestovaná budhistickými mníchmi, ktorí používali vykurovanie na prehĺbenie meditácie a prečistenie mysle. Vonné tyčinky predstavujú kombináciu  prírodných, tradičných súčastí, ako sú bylinky a korenie, drevitý prach, živice, semienka, listy, trávy, kvety, korene a korienky, kôry a oleja, pričom sú miešané ručne pri zachovaní maximálnej starostlivosti a čistoty.”  uvádza portál.

Fyzické predmety, ktoré vám pomôžu očistiť svoj domov, nájdete v tomto článku.

Prečítajte si tiež:
Mobil, flexibilná pracovná doba či vzdelávanie...Tieto pracovné benefity chcú Slováci!

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií