Nezaberá ti na opicu vývar? Skús tieto recepty z rôznych kútov sveta

Nezaberá ti na opicu vývar? Skús tieto recepty z rôznych kútov sveta

Ak to cez víkend preženieš s alkoholom, skús tieto recepty na opicu, ktoré ťa postavia na nohy.

Pokiaľ vývar, či hektolitre vody so šumivou tabletkou ti veľmi nezaberajú, existujú aj iné recepty, ktoré ťa z opice môžu vyliečiť. Používajú ich ľudia z rôznych krajín sveta a pochvaľujú si ich. Skúsiš niektorý?


 

 

Nemecko

Nemci si po prehýrenej noci pochutnávajú na držkovej polievke. Vnútornosti sú totiž skvelým zdrojom proteínov, ktoré pomáhajú pri rozklade nežiaducich látok vzniknutých po požití alkoholu. Okrem žalúdkov sa v Nemecku po opici konzumujú i zavináče, ktorých slaný nálev núti človeka prijímať veľké množstvo vody a taktiež sacharidy, ktoré obsahujú znižujú hypoglykémiu.

 

Sicília

Sicílčania sa už celé stáročia liečia z opice sušeným býčím penisom. Jeho sladko-slaná chuť údajne organizmu pomáha rýchlo sa spamätať. Orgán má približne dĺžku pol metra, no vraj stačí pár centimetrov. Pokiaľ by si chcel tento sicílsky recept vyskúšať, u nás sa takýto produkt predáva vo zverocentrách ako hryzátko pre psov.

 

Peru

V Peru sa pri liečbe opice používa liečivý čaj, ktorého základom sú rybie pozostatky, predovšetkým šupiny, koža a plutvy. Tie sa polejú šťavou z citrónov a limetiek a pridá sa strúhaný zázvor a cesnak. Takáto kombinácia organizmu pomáha rýchlejšie vylúčiť alkohol.

 

Mongolsko

Tradičným riešením ťažkého rána po pijatike v Mongolsku sú dve roztlačené paradajky spolu s čerstvým ovčím okom. To má telu doplniť minerály a paradajky zvýšia koncentráciu cukru v krvi, takže by ti potom malo byť naozaj lepšie.

 

 

Zdroj: Extra

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Justin Bieber "spieval" v podnapitom stave známy hit! Takto pobavil dav
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*