fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Počas Dní NATO dostal minister Naď medzinárodné ocenenie Czech and Slovak Transatlantic Award

Pri tejto príležitosti ocenil, že odborná bezpečnostná a zahraničnopolitická komunita pozitívne vníma prácu slovenského rezortu obrany.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.9.2022 (Webnoviny.sk) – Minister obrany SR Jaroslav Naď dostal v piatok počas Dní NATO v Ostrave medzinárodné ocenenie Czech and Slovak Transatlantic Award. Informovala o tom hovorkyňa Ministerstva obrany SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

Pri tejto príležitosti ocenil, že odborná bezpečnostná a zahraničnopolitická komunita pozitívne vníma prácu slovenského rezortu obrany.

Som naozaj poctený a mimoriadne si to vážim. V neposlednom rade som vďačný za ocenenie nášho úsilia pri podpore Ukrajiny. Spolu s kolegami v rezorte budeme robiť naďalej všetko pre to, aby bolo Slovensko v bezpečí a aby sme našim priateľom pomohli z celých síl. A to presne tak, ako nám oni pomohli v našom národnom povstaní proti nacizmu,“ uviedol minister Naď.

Viac k témam: Ocenenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Počas Dní NATO dostal minister Naď medzinárodné ocenenie Czech and Slovak Transatlantic Award © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií