fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podľa farby očí zistíte, aká ste povaha a osobnosť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Univerzita vo Švédsku skúmala, či farba očí je spojená s osobnosťou človeka. Dr. Anthony Fallon sa takto vyjadril: “Oko je tak úzko neurologicky spojené s mozgom, že pomocou očí prakticky môžeme vidieť kúsok mozgu!”

Hnedé alebo čierne oči naznačujú, že ste rodený vodca!

featuredimage_Jessica-580x464

Hnedé očí majú najčastejšie ľudia, ktorí majú tendenciu preukazovať silné vodcovské schopnosti. To znamená, že akonáhle zistia svoju vnútornú silu, vedia sa chopiť šance a viesť ľudí. Ľudia s hnedými očami sú tiež vnímaní ako príjemnejší.

Ľudia s modrými očami majú dobrú vnútornú i fyzickú silu.

megan-fox-47265

Jeden test, ktorý potvrdil toto tvrdenie je tento. Ženy s modrými očami znášali oveľa lepšie pôrodné bolesti, ako ženy s inou farbou očí.

Ľudia so zelenými očami sú zvodní a záhadní.

angelina-jolie-eyes-makeup-for-green-eyes-543794c051569

Ľudia so zelenými očami sú neuveriteľne atraktívni pre ostatných. Sú kreatívni a vedia dobre fungovať pod tlakom. Sú síce nepredvídateľní, ale skôr v tom dobrom zmysle.

Sivookí ľudia sú veľmi dobre vyvážené osobnosti.

7e64467da42048f5406a32437942ed6f_large

Tieto oči má len veľmi málo ľudí na planéte. Tie, ktoré ich majú, sú rozumné a vysporiadané osobnosti. Niekedy zvyknú byť utiahnutí do seba a dá vám veľa námahy ich spoznať. Ale ak sa vám to podarí, stojí to za to.

Prečítajte si tiež:
PROFESIA DAYS: Miesto, kde dostaneš desiatky ponúk!

Ľudia s orieškovo-hnedými očami patria medzi nezávisle osobnosti.

7f5d3b823028cc1c97104af54e1c8185

Ľudí s týmito očami je ťažko odhadnúť. Sú veľmi spontánni a nezávislí. Sú to veľmi ťažko predvídateľné osobnosti a majú tendenciu prekvapovať svoje okolie.

Zdroj: omgfacts.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií