fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar zachvátil záhradnú chatku neďaleko obce Čižatice, hasiči v zhorenisku našli jednu osobu bez známok života

Pravdepodobne ide o 56-ročného majiteľa chatky.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.11.2022 (Webnoviny.sk) – Ľudský život si vyžiadal požiar záhradnej chatky v stredu ráno v obci Čižatice v okrese Košice-okolie. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Košiciach Jana Mesárová, oznámenie prijala polícia krátko po 7:00 a na miesto vyslali všetky záchranné zložky.

Po uhasení požiaru príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v zhorenisku našli osobu bez známok života. Pravdepodobne ide o 56-ročného majiteľa chatky.

„Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Bidovce po vykonaní prvotných a neodkladných úkonov, obhliadky miesta, začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Na mieste bol prítomný aj zisťovateľ príčin vzniku požiarov HaZZ. Obhliadajúci lekár na mieste cudzie zavinenie predbežne vylúčil. Presnú príčinu úmrtia určí pitva,” uviedla hovorkyňa a dodala, že presná príčina vzniku požiaru a bližšie okolnosti, za akých došlo k požiaru, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Obeť, Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Požiar zachvátil záhradnú chatku neďaleko obce Čižatice, hasiči v zhorenisku našli jednu osobu bez známok života © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Mikulec: Riešením migrácie je posilnenie ochrany maďarsko-srbskej hranice, hliadky budú zamerané aj na vlakovú dopravu (video)
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií