fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pravá blondínka sa dočkala pokračovania! Reese Witherspoon opäť uvidíme ako naivnú právničku

Máte tip? napíšte nám mailom

Pravá blondínka sa dočkala aj tretieho pokračovania.

Film Pravá blondínka je určite známy širokej verejnosti a netreba ho nejak zvlášť predstavovať. Veď kto by si nespomínal na blondínku, ktorá obľubuje ružovú farbu, má malú čivavu, naivnú pohľad na svet a (vy)študuje právo. Túto nevšednú právničku, Elle Woods, si po prvýkrát pred 17. rokmi zahrala herečka Reese Witherspoon.

Snímka sa tešila obľube a tak sa diváci dočkali v roku 2003 aj druhého pokračovania, potom však nastalo odmlčanie. Teraz sa však Reese Witherspoon pochválila na svojom Instagrame s novinkou, ktorá mnohých fanúšikov veľmi potešila – chystá sa pokračovanie Pravej blondínky, z čoho sa nestarnúca herečka zjavne teší.

Zdroj: Instagram/reesewitherspoon

Aj keď ešte nie sú známe žiadne bližšie informácie o tom, čo nás v ďalšom pokračovaní filmu čaká, špekuluje sa, žeby mohol byť venovaný téme lepšieho postavenia žien v spoločnosti. Či to tak naozaj bude, na to si budeme musieť počkať.

 

 

 

Zdroj: https://www.theguardian.com/film/2018/jun/05/reese-witherspoon-legally-blonde-3

Foto: https://www.theguardian.com/film/2018/jun/05/reese-witherspoon-legally-blonde-3

https://www.instagram.com/stories/highlights/17939772976082752/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií