fbpx
Pravá blondínka sa dočkala pokračovania! Reese Witherspoon opäť uvidíme ako naivnú právničku

Pravá blondínka sa dočkala pokračovania! Reese Witherspoon opäť uvidíme ako naivnú právničku

Pravá blondínka sa dočkala aj tretieho pokračovania.

Film Pravá blondínka je určite známy širokej verejnosti a netreba ho nejak zvlášť predstavovať. Veď kto by si nespomínal na blondínku, ktorá obľubuje ružovú farbu, má malú čivavu, naivnú pohľad na svet a (vy)študuje právo. Túto nevšednú právničku, Elle Woods, si po prvýkrát pred 17. rokmi zahrala herečka Reese Witherspoon.

Snímka sa tešila obľube a tak sa diváci dočkali v roku 2003 aj druhého pokračovania, potom však nastalo odmlčanie. Teraz sa však Reese Witherspoon pochválila na svojom Instagrame s novinkou, ktorá mnohých fanúšikov veľmi potešila – chystá sa pokračovanie Pravej blondínky, z čoho sa nestarnúca herečka zjavne teší.

Zdroj: Instagram/reesewitherspoon

Aj keď ešte nie sú známe žiadne bližšie informácie o tom, čo nás v ďalšom pokračovaní filmu čaká, špekuluje sa, žeby mohol byť venovaný téme lepšieho postavenia žien v spoločnosti. Či to tak naozaj bude, na to si budeme musieť počkať.

 

 

 

Zdroj: https://www.theguardian.com/film/2018/jun/05/reese-witherspoon-legally-blonde-3

Foto: https://www.theguardian.com/film/2018/jun/05/reese-witherspoon-legally-blonde-3

https://www.instagram.com/stories/highlights/17939772976082752/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Hviezda 50 odtieňov, Dakota Johnson, vymenila Jamieho Dornana za ...
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.