fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prepych aj zmysel pre jednoduchosť: Pozrite sa na vianočné stromčeky známych Slovákov

Máte tip? napíšte nám mailom

Vianočné stromčeky zdobia príbytky už od začiatku decembra. Pozrite sa, s akými fotografiami sa pochválili Slováci na sociálnych sieťach. 

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc je bezpochyby vianočná výzdoba, súčasťou ktorej sú ligotavé vianočné stromčeky. Kým iní preferujú umelé, nájdu sa aj takí, ktorí majú radi vôňu ihličia v domácnosti aj niekoľko dní. Niektorí sa snažia ozdobiť stromček vo farbách, ktoré sú aktuálne in a preto nakúpia každý rok nové gule či ligotavé svetielka.

Ešte stále však existujú tí, čo už roky vešajú na stromček ozdoby zo svojho detstva. Ak ste si nechali zdobenie vianočného stromčeka na poslednú chvíľu, ponúkame vám aspoň malú inšpiráciu.     

Vianočné stromčeky v podaní celebrít

O niečo krajšie Vianoce bude mať bez pochýb Jasmina Alagič Vrbovská a spevák Rytmus. Do rodiny im len nedávno pribudol syn Sanel a tak budú všetci traja tráviť prvé spoločné Vianoce. Jasmina sa dokonca pochválila fotografiou, kde ukazuje svojím fanúšikom nielen nové šaty, ale aj vianočný stromček. 

https://www.instagram.com/p/B6Yq5x2nwbi/

Vianočnú výzdobu si už začiatkom mesiaca zaobstarala aj Alena Pallová. Obľúbená celebritná lekárka je známa tým, že si potrpí na luxus a drahé doplnky. Na jej vianočnom stromčeku by ste našli zelené ihličie len vďaka veľkej snahe, pretože stromček zdobia z každého kúta farebné gule. 

Prečítajte si tiež:
Stavebný inžinier z Tešedíkova dostal Oscara za ekodom v Kostarike. Teraz zachraňuje pralesy

https://www.instagram.com/p/B6X9MeIFWoG/

S honosným vianočným stromčekom sa pochválila aj manželka úspešného slovenského hokejistu Ivana Gáboríková. Tanečníčka vybrala zlaté ozdoby a na fotke je dokonca vidieť aj zaguľatené tehotenské bruško. 

https://www.instagram.com/p/B6KsTfZA84N/

V jednoduchosti je krása

Jednoduchý, no o to čarovnejší vianočný stromček má rodina spisovateľky Tamary Heribanovej Šimončíkovej. Dcéra moderátorky Aleny Heribanovej sa netají tým, že miluje folklór a rada má aj poctivú ručnú prácu. 

View this post on Instagram

V posledných dňoch si uvedomujem prichádzajúce Vianoce akosi intenzívnejšie ako po minulé roky. S Emi plánujeme a snívame ako si ich urobiť čo najkrajšie, a tak som sa rozhodla refreshnúť pesničky, ktoré nám spievala mamka a konečne spísať babičkine spomienky na Vianoce zpred 80 rokov, ktoré mám už dlho nahraté v telefóne. A ako sa len teším na výrobu venca, pečenie, rozprávky a imelo nad sviatočným stolom. Niekedy človek mieni a okolnosti si to zariadia po svojom. Už teraz viem, že spojiť dopisovanie dizertačky a tohoto vzácného obdobia nebude easy. Predstavte si, že by ste sa mohli venovať v rámci vianočných príprav skutočne len veciam, ktoré sú vzácnou radosťou a nie povinnými jazdami. Mňa potešil @auparkshoppingcenter ďalšou milou aktivitou (neskutočne chutný med z ich strechy mimochodom šetrím na medovníky) Ide o výherné balíčky mixnuté naozaj s citom, nápadom a empatiou k ženskému pokoleniu, ale vlastne aj mužskému 🥰 Traja šťastlivci vyhrajú darčekovú kartu nabitú na 200 € 🦄+ upratanie domácnosti ✨🙏🏼 + vianočné pečivo👩🏼‍🍳🥮 +beauty procedúry na mieru💆🏻‍♀️💅🏽 + výzdobu vianočného stromčeka🌟🎄. Podmienkou pre zapojenie sa do súťaže je členstvo vo vernostnom programe a vyplnenie formulára na unexpectedmoments.sk. Súťaž potrvá od dnes do 6.12. Brali by ste takúto štedrú pozornosť? Ja okamžite ☺️A kedy začínate s vianočnými prípravami vy? 😍🌟#stastneavesele #hlavnepokojne #auparkshoppingcenter #unexpectedmoments #unexpectedchristmas #auparkvernostnyprogram

A post shared by Tamara Šimončíková Heribanová (@tamaraheribanova) on

Aj slovenská tenistka, ktorá len nedávno ukončila svoju športovú kariéru sa svojim fanúšikom pochválila s fotografiou predvianočnej pohody. Dominika Cibulková pred pár týždňami ohlásila koniec kariéry, pokrstila svoju novú knihu a len nedávno dokonca potvrdila, že im do rodiny pribudne aj prvé dieťa. 

https://www.instagram.com/p/B6NWCg4H841/

 

Iné, a opäť o niečo krajšie Vianoce, budú mať aj manželia Cifrovci. Známym moderátorom sa narodila dcérka Sára a ani Sajfa nezabudol ukázať na Instagrame živý stromček. O tom, ako ho kupovali dokonca natočil aj nový vlog.  

https://www.instagram.com/p/B59t_TtFGpL/

Aký stromček je podľa vás najkrajší? Dajte nám vedieť v komentári váš názor a môžete pripojiť aj fotografiou vyzdobeného vianočného stromčeka z vašej obývačky.

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií