fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prepych aj zmysel pre jednoduchosť: Pozrite sa na vianočné stromčeky známych Slovákov

Máte tip? napíšte nám mailom

Vianočné stromčeky zdobia príbytky už od začiatku decembra. Pozrite sa, s akými fotografiami sa pochválili Slováci na sociálnych sieťach. 

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc je bezpochyby vianočná výzdoba, súčasťou ktorej sú ligotavé vianočné stromčeky. Kým iní preferujú umelé, nájdu sa aj takí, ktorí majú radi vôňu ihličia v domácnosti aj niekoľko dní. Niektorí sa snažia ozdobiť stromček vo farbách, ktoré sú aktuálne in a preto nakúpia každý rok nové gule či ligotavé svetielka.

Ešte stále však existujú tí, čo už roky vešajú na stromček ozdoby zo svojho detstva. Ak ste si nechali zdobenie vianočného stromčeka na poslednú chvíľu, ponúkame vám aspoň malú inšpiráciu.     

Vianočné stromčeky v podaní celebrít

O niečo krajšie Vianoce bude mať bez pochýb Jasmina Alagič Vrbovská a spevák Rytmus. Do rodiny im len nedávno pribudol syn Sanel a tak budú všetci traja tráviť prvé spoločné Vianoce. Jasmina sa dokonca pochválila fotografiou, kde ukazuje svojím fanúšikom nielen nové šaty, ale aj vianočný stromček. 

https://www.instagram.com/p/B6Yq5x2nwbi/

Vianočnú výzdobu si už začiatkom mesiaca zaobstarala aj Alena Pallová. Obľúbená celebritná lekárka je známa tým, že si potrpí na luxus a drahé doplnky. Na jej vianočnom stromčeku by ste našli zelené ihličie len vďaka veľkej snahe, pretože stromček zdobia z každého kúta farebné gule. 

Prečítajte si tiež:
Zabudnite na hernú stoličku. Na trh prichádza herná posteľ!

https://www.instagram.com/p/B6X9MeIFWoG/

S honosným vianočným stromčekom sa pochválila aj manželka úspešného slovenského hokejistu Ivana Gáboríková. Tanečníčka vybrala zlaté ozdoby a na fotke je dokonca vidieť aj zaguľatené tehotenské bruško. 

https://www.instagram.com/p/B6KsTfZA84N/

V jednoduchosti je krása

Jednoduchý, no o to čarovnejší vianočný stromček má rodina spisovateľky Tamary Heribanovej Šimončíkovej. Dcéra moderátorky Aleny Heribanovej sa netají tým, že miluje folklór a rada má aj poctivú ručnú prácu. 

https://www.instagram.com/p/B5IyBysHTnf/

Aj slovenská tenistka, ktorá len nedávno ukončila svoju športovú kariéru sa svojim fanúšikom pochválila s fotografiou predvianočnej pohody. Dominika Cibulková pred pár týždňami ohlásila koniec kariéry, pokrstila svoju novú knihu a len nedávno dokonca potvrdila, že im do rodiny pribudne aj prvé dieťa. 

https://www.instagram.com/p/B6NWCg4H841/

 

Iné, a opäť o niečo krajšie Vianoce, budú mať aj manželia Cifrovci. Známym moderátorom sa narodila dcérka Sára a ani Sajfa nezabudol ukázať na Instagrame živý stromček. O tom, ako ho kupovali dokonca natočil aj nový vlog.  

https://www.instagram.com/p/B59t_TtFGpL/

Aký stromček je podľa vás najkrajší? Dajte nám vedieť v komentári váš názor a môžete pripojiť aj fotografiou vyzdobeného vianočného stromčeka z vašej obývačky.

Prečítajte si tiež:
IKEA od Nového roka definitívne končí s plastovými výrobkami

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií