fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rakúska polícia prosí o pomoc. Za odhalenie totožnosti muža, ktorý bol pri lúpežnej vražde, ponúka odmenu (foto)

Ide o prípad lúpežnej vraždy, ktorá sa stala v obci Poigen v Dolnom Rakúsku.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.6.2022 (Webnoviny.sk) – Rakúska polícia žiada slovenskú verejnosť o pomoc, za odhalenie totožnosti muža ponúka finančnú odmenu päťtisíc eur. Ako informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová v tlačovej správe, 11. októbra minulý rok približne o 20:30 prepadlo šesť neznámych páchateľov rodinu v ich dome v Dolnom Rakúsku v obci Poigen v okrese Horn.

Muži boli ozbrojení strelnou zbraňou s tlmičom a nožom. Všetky tri obete boli počas lúpeže vážne zranené a jedna neskôr zraneniam podľahla. V priebehu vyšetrovania policajti získali fotografiu neznámej osoby, ktorá sa pohybovala v zalesnenej časti pri obci.

„Ak ste muža na fotografiách spoznali, kontaktujte políciu na e-mailovej adrese: okpkrpzba@minv.sk,” žiada polícia.

Viac k témam: Lúpežné prepadnutie, Ozbrojená lúpež, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Rakúska polícia prosí o pomoc. Za odhalenie totožnosti muža, ktorý bol pri lúpežnej vražde, ponúka odmenu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií