fbpx
Reklama Slovákov žne úspech na internete. Vychválil ju dokonca aj Tom Hanks!

Reklama Slovákov žne úspech na internete. Vychválil ju dokonca aj Tom Hanks!

Tom Hanks nazval túto reklamu geniálnou. Aj vy si to myslíte? 

Reklamná agentúra Zaraguza, ktorá pôsobí na Slovensku i v Česku, prišla s geniálnou reklamou, ktorá na internete žne úspech. Spolu s vydavateľstvom Lindeni totiž v reklame predstavili knižný debut oscarového herca Toma Hanksa, ktorý po prečítaní čitatelia nedokážu pustiť z ruky, a tak robia všetko radšej nohami.

Samozrejme, použitie hercovej knihy v reklame nie je také samozrejmé a jednoduché, ale reklamná agentúra musela požiadať o schválenie. To napokon dostala, avšak, na ich prekvapenie sa k reklame vyjadril aj samotný Tom Hanks. Toto je jeho odkaz: “Tom Hanks called your advert idea “genius”!, v preklade: “Tom Hanks nazval vašu reklamu geniálnou!”

O tom, či je naozaj taká geniálna, sa môžete presvedčiť práve teraz!

Zdroj: https://www.facebook.com/lindeni.sk/videos/277557129747052/https://www.dobrenoviny.sk/c/143413/tom-hanks-pochvalil-reklamu-od-reklamnej-agentury-zaraguza-
Foto: https://www.facebook.com/lindeni.sk/videos/277557129747052/

Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)