fbpx
Robo Opatovský predstavil novinku NAVŽDY, ktorá by nemala chýbať na žiadnej svadbe

Robo Opatovský predstavil novinku NAVŽDY, ktorá by nemala chýbať na žiadnej svadbe

Obľúbený slovenský spevák Robo Opatovský prichádza s ďalšou skladbou, ktorú si zamilujú všetci zaľúbení. Po úspešnej piesni Keď muž miluje ženu sa totiž aj novinka Navždy venuje téme lásky a vyzdvihuje vernosť v partnerskom živote. “Túto skladbu venujem všetkým, ktorí sú odhodlaní v partnerskom živote stáť pri sebe, tešiť sa z krásnych chvíľ, ale aj prekonávať prekážky – v dobrom aj v zlom, “kým nás smrť nerozdelí,” prezradil spevák.

Robo Opatovský vo svojich piesňach nespieva bezducho o láske, ale on svoju lásku žije a preukazuje ju svojim najbližším. Svedčí o tom aj jeho úprimné vyznanie na facebooku: “Svojej manželke Katke som sľúbil lásku na celý život a urobím všetko preto, aby to bolo naozaj NAVŽDY. Možno som staromódny, ale takto to vidím ja .”

Táto romantická novinka by nemala chýbať na žiadnej svadbe! Získala si aj teba?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=pbvyFXJ_lBA&feature=share
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=pbvyFXJ_lBA&feature=share

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Marks vydáva skladbu Zmysel a ohlasuje predpredaj albumu Kontrast!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)