fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V roku 2018 si najviac polepší týchto 5 znamení. Je medzi nimi aj to vaše?

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keď to možno znie šialene, podľa astrológov si v roku 2018 najviac polepší týchto 5 znamení zverokruhu. Zaujíma vás, či ste medzi nimi aj vy alebo niekto z vašej rodiny? Teraz to môžete zistiť.

Panna

Za jedno z najoddanejší znamení zverokruhu sa považujú panny, ktoré nepracujú kvôli peniazom či uznaniu, ale preto, že ich práca napĺňa. Sú to ľudia, ktorí sú usilovní a lojálni profesionáli. A práve ich snaha bude v tomto roku zúročená a odmenená. Hviezdy totiž budú tomuto znameniu naklonené v každom smere a ich usilovnosť bude odmenená získaním vytúženého cieľa. Dobrou radou nad zlato je nosiť pri dôležitých udalostiach oblečenie vo farbách bielej, žltej, oranžovej alebo šedej.

Škorpión

Škorpióny sú považovaní za najzvedavšie znamenie zverokruhu a len ťažko ich prinútite k niečomu, čo sami nechcú. Majú dobru intuíciu a ľudí dokážu odhadnúť už na prvý pohľad, čo z nich robí skvelých detektívov. Rovnako to platí aj pri biznise, a tak už na začiatku vedia, či bude projekt úspešný alebo nie. Svoju finančnú stránku sa im podarí vylepšiť vďaka lojálnosti a predvídavosti. Opätovne platí, že na dôležité stretnutia by mali nosiť oblečenie vo farbách červenej alebo fialovej.

Prečítajte si tiež:
Courteney Cox, Monica zo seriálu Priatelia, sa vďaka plastikám zmenila na nepoznanie! Z krásnej ženy je teraz toto

Lev

Ľudia narodení v znamení lev sú rodení lídri. Dokážu ľudí perfektne viesť, motivovať a usmerňovať. Je o nich známe, že sú veľmi charizmatickí, spoločenskí a bývajú často stredobodom pozornosti. Rok 2018 im bude mimoriadne priať, čo sa odrazí na ich finančných účtoch. Ideálnou farbou oblečenia pre nich je žltá, ale i hnedá, avšak, zabudnúť by nemali ani na zlaté doplnky, pretože všetky tieto veci sľubujú úspech pri dôležitých obchodných jednaniach.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Aj keď to možno znie šialene, podľa astrológov si v roku 2018 polepší najviac týchto 5 znamení zverokruhu. Zaujíma vás, či ste medzi nimi aj vy alebo niekto z vašej rodiny? Teraz to môžete zistiť.

Býk

Ak ste sa narodili v znamení býk, tak ste pravdepodobne veľmi dobrí manažéri. Nespoliehate sa na inštinkt, ale svoje priority určuje racionálne a logicky. Ste spoľahliví a stabilní kolegovia, čo každý navôkol zaručene oceňuje. V novom roku by ste sa mali zamerať najmä na sebarealizáciu a vlastné podnikanie. Nebojte sa zariskovať, pretože hviezdy vám teraz prajú o čosi viac. Pozor by ste si ale mali dať na zbytočné “vyhadzovanie peňazí”, pretože môžete rýchlo ostať na mizine. Pamätajte, že biela a zelená vám pomôžu pri dôležitých stretnutiach, a tak určite vsaďte na tieto farby pri voľbe oblečenia.

Prečítajte si tiež:
To, s kým chodí 31 ročný chalan, vás dorazí!

Rak

Ľudia narodení v znamení rak sú veľmi cieľavedomí. Radi motivujú a inšpirujú druhých, aby sami nestagnovali a nezastavili. Na druhej strane sú však veľmi citliví a empatickí, a tak im rok 2018 prinesie veľa nových inšpirácií a nápadov, ktoré by mali využiť vo svoj prospech. Len tak totiž naplnia svoje peňaženky a v novom roku si polepšia. Aj preto by sa nemali báť vyjadrovať svoje myšlienky, ktoré im pomôžu nielen v pracovnom živote. Nápomocné im budú farby ako modrá a strieborná, a by mali skontrolovať, či práve tie nechýbajú v ich šatníkoch.

Ak ste vaše znamenie nenašli v tomto zozname, nezúfajte. Snaha a pracovitosť hrajú prim v každom roku, a tak sa zbohatnúť môže podariť aj vám.

Foto: Flickr
Zdroj: Trendweb.sk, electropiknik.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií