fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

#ROZHOVOR: Filip Jankovič si dvere do sveta možností otvára sám!

Máte tip? napíšte nám mailom

Talent ako dar zhora, skvelé telo vďaka genetike!

Filipa Jankoviča pozná Slovensko aj zahraničie (nielen) z talentových súťaží. Napriek tomu, že sa ukázal so spevom a modelingom, jeho meno sa skôr spája s tancom na opätkoch. Mladý a zaujímavý umelec si našiel čas a odpovedal na naše otázky.

Médiá Vás charakterizujú ako extravagantného, kontroverzného… Súhlasíte s tým? Ako by ste sa opísali vy sám?

Áno, to je pravda a párkrát som nad tým už uvažoval, prečo tomu tak je. Zrejme ľuďom taký naozaj prídem, i keď ja si myslím, že som celkom normálny.

V poslednej sérii ČSMT, v ktorej ste vystúpili, ste to dotiahli dosť ďaleko – vnímate účasť v tejto šou ako niečo, čo vám otvorilo dvere do sveta možností? Vidíte nejaký rozdiel v živote pred a po Talente?

Ja si dvere do sveta možností otváram sám už niekoľko rokov. Talent je jeden z mnoho krásnych projektov, ktoré som mal možnosť robiť a určite nie posledný. Môj život pred Talentom bol rovnako hektický ako je teraz, ale za to môže len moja pilná práca.

Prečítajte si tiež:
Muž uviazol so svojím psom v aute po dobu piatich dní. Prežili len vďaka omáčke na taco

Na ihličkách dokážete chodiť aj tancovať tak výborne, ako to nevedia ani niektoré ženy 😊. Ako dlho vám trvalo naučiť sa chôdzu na opätkoch?

Ani sekundu. Je to dar zhora. Som prirodzený talent. Dlhšie sa možno učím nejaké ťažšie tanečné prvky na nich, ale celkovo mi to ide naozaj úplne samo.

filip

Aká bola reakcia vašich známych a okolia na to, že ste muž a tancujete obutý do ženských topánok? Predsa len, nie je to veľmi tradičný zjav…😊

Reakcia mohla byt všelijaká, ak by som v nich netancoval tak dobre a tak sebavedomo, ako to práve robím. Ale keďže som ako tanečník na podpätkoch naozaj vymakaný, chcú má vidieť viac a viac na nich.

Ženy majú nohy, muži majú “laby”. Akej veľkosti sú vaše opätkové topánky?

42, čo je problém pri hľadaní dámskej obuvi. Minule ma kamarátka sprdla, že moje čižmy na podpätkoch nie sú moc atraktívne. Bohužiaľ, všetky atraktívne čižmy sú však v malých veľkostiach.

Máte skvelú postavu, ako sa udržiavate vo forme?

Prečítajte si tiež:
PODCAST s odborníkmi z Academy of Coffee: Káva s mliekom či bez?

Ďakujem. Genetika. Mám 3 súrodencov a všetci mame vykockované bruchá. Môžeme jesť, čo chceme a preležať mesiace na gauči, postava nám vydrží. Ale je pravda, že ja mám naozaj veľa pohybu a snažím sa jesť výdatne.

fj

Tanec, spev, modeling… Multitalentovaný muž! 😊 Je ešte niečo, čomu by ste sa raz chceli venovať?

Zaujíma má choroegrafia a réžia. A veľmi dobre si tykám aj s módou.

Dalo by sa povedať, že žijete svoj sen alebo na tú správnu životnú príležitosť ešte stále čakáte?

Príležitosti každému z nás prichádzajú denne, ja mám ale otvorené oči a snažím sa každú zachytiť. Veľa snov som si už splnil a verím, že ďalšie sa stanu skutočnosťou tiež.

Momentálne ste single alebo je vo vašom živote niekto, kto ho robí krajším?

Už rok mám frajerku Markétku. Je mojou veľkou oporou a miluje aj môj tanec na podpätkoch. Je na mňa veľmi pyšná.

14292457_674232879402493_637026730013771693_n

Zdroj: Filip Jankovič Foto: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií