fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rupert Grint a. k. a. Ron Weasley šokoval svet: Ed Sheeran nie je reálny!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ed Sheeran je fake?!

Rupert Grint, ktorého je svet pozná hlavne ako Rona Weasleyho zo ságy o Harry Potterovi, sa bežne stretáva s tým, že si ho ľudia mýlia s populárnym ryšavým spevákom Edom Sheeranom. Teraz sa Ron postavil pred publikum a tým, čo povedal šokoval celý svet. Záznam z tohto vystúpenia sa stal okamžite virálnym.

Ron sa na pódiu objavil v okuliaroch, flanelovej košeli a s gitarou v rukách. Následne ho moderátor predstavil a vo chvíli, keď mal začať spievať, vyšiel s priznaním, ktoré nik nečakal. Rupert Grint si z rúk stiahol umelé tetovania, rozopol flanelku a tým odhalil tričko s logom Rokfordskej strednej školy čarodejníckej.

i0oktkpturbxy9mzwnmnmy1nmuwogq5njzmyzfjymvkyjiymgyzn2e4zc5wbmerlqlnamwawsm

Následne zahlásil: „Ed nie je reálny!“ Ryšavá hviezda Harryho Pottera pokračovala tým, že po skončení slávnej čarodejníckej ságy, si potrebovala nájsť novú zábavku a tak si vytvoril fiktívnu postavu speváka. Rupert si tak zohnal gitaru, nakúpil flanelové košele a stal sa tak jedným z najznámejších a najobľúbenejších spevákov na svete. To však nie je všetko – priznal sa k tomu, že má alergiu na mačky a doslova ich nenávidí!

Prečítajte si tiež:
Naked Bananas prišli s novým videom! Toto sú TYPY ZÁKAZNÍKOV, s ktorými majú predavači "tú česť"

Samozrejme šlo len o žart, pretože obľúbená hudobná stanica MTV si všimla podobnosť medzi ryšavým hercom a ryšavým spevákom.

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií