fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusko oznámilo uvalenie sankcií na desiatky Američanov, na zozname sú aj Hastings a Yellen

Rusi reagujú na stále sa rozširujúce americké sankcie proti ruským verejným a politickým osobám, ako aj zástupcom domáceho podnikateľského sektoru.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.6.2022 (Webnoviny.sk) – Ruské ministerstvo zahraničných vecí v pondelok oznámilo uvalenie sankcií na 61 amerických občanov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Krok je podľa nich „reakciou na stále sa rozširujúce americké sankcie proti ruským verejným a politickým osobám, ako aj zástupcom domáceho podnikateľského sektoru”.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Na zozname sú americkí oficiálni predstavitelia i bývalí a súčasní vrcholoví manažéri amerických firiem, ako napríklad ministerka financií Janet Yellen, ministerka energetiky Jennifer Granholm, riaditeľka komunikácie Bieleho domu Kate Bedingfield alebo generálny riaditeľ spoločnosti Netflix Reed Hastings.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Sankcie
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusko oznámilo uvalenie sankcií na desiatky Američanov, na zozname sú aj Hastings a Yellen © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií