fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Selena Gomez dojala svojou rečou na AMA 2016 nielen fanúšikov, ale i celebrity!

Máte tip? napíšte nám mailom

Selena Gomez na AMA prekvapila …

Na tohtoročnom odovzdávaní American Music Awards (AMA) sa objavila i speváčka Selena Gomez, ktorá svojich fanúšikov svojou účasťou prekvapila, nakoľko sa v uplynulých mesiacoch stiahla a bola v liečebni, kde sa liečila z depresie.

Selena sa na AMA nielen objavila, ale taktiež si odniesla sošku v kategórii Najobľúbenejšia pop/rock speváčka. Pri preberaní tohto ocenenia predniesla reč, ktorou dojala nielen tisíce fanúšikov, ale i celebrity. Pri jej slovách sa dojatiu neubránila ani speváčka Lady Gaga.

„Veľká vďaka Vám všetkým! V roku 2014 sa toto pódium stalo miestom, kde som k Vám bola stopercentne úprimná. Väčšina z Vás vie o mne a mojom živote takmer všetko, či sa mi to páči, alebo nie. Musela som zastaviť, pretože i keď som mala všetko, čo som si mohla želať, bola som zlomená,“ začala svoju reč mladá speváčka.

„Snažila som sa držať všetko pokope, aby ste to nepocítili a aby som Vás nesklamala, no zničila som tým samu seba. Nechcem vidieť na Instagrame Vaše telá, chcem vidieť to, čo sa skrýva vo Vašim srdciach. Jediné, čo chcem povedať je, že som nesmierne vďačná, že mám príležitosť denne zdieľať to, čo milujem s tými, ktorých milujem. Skutočne obrovská vďaka všetkým mojim fanúšikom za ich oddanosť a vlastne ani neviem, čím som si to zaslúžila,“ pokračovala.

Prečítajte si tiež:
Mimoriadne vážne vykoľajenie vlaku v Škótsku

Svoju reč zakončila slovami: „KEĎ STE ZLOMENÍ, NEMUSÍ TO TAK ZOSTAŤ. Toto by ste mali vedieť. Zaujímam sa o druhých a záleží mi na nich a tak je táto cena hlavne pre Vás!“ Po týchto slovách nasledoval búrlivý potlesk hviezd, ktoré sa prestížneho odovzdávania cien zúčastnili.

https://www.youtube.com/watch?v=edUWlTKwlLQ

(reakcia Lady Gaga na dojemnú reč)

https://twitter.com/stevenartpop/status/800548847701331968

Po tomto emotívnom prejave jej vyjadrili obdiv a podporu mnohé celebrity, medzi ktorými bola napríklad Taylor Swift, či Lady Gaga, ktorá sa so Selenou po skončení priameho prenosu spravila selfie, ktorú pridala na svoj Instagram s popisom: „Stretla som sa s najväčšou rockovou hviezdou tejto noci (okrem Stinga a Green Day). Dievča s najväčšou cenou so všetkých – veľkým srdcom, ktoré sa rozhodla zdieľať so svetom.“

snimka

 

 

Zdroj: ocko.tv

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií