fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šeliga: Dnes máme aj vďaka Novembru ´89 všetko vo svojich rukách. A to je dôvod na radosť a oslavu

Podľa Juraja Šeligu by sme sa nemali nechať ovládnuť negativitou, lebo nie všetko je zlé, hoci aj u nás sa, tak ako všade, nájdu problémy.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.11.2022 (Webnoviny.sk) – Demokracia a sloboda sú podľa poslanca parlamentu Juraja Šeligu (Za ľudí) dôvodom na radosť a aj Nežná revolúcia bola plná nádeje a radosti. „Neprepadnime blbej nálade, naopak, tešme sa, pretože posledných 33 rokov je dôvodom na radosť,” uviedol vo svojom vyjadrení k 17. novembru.

Za tie roky sme podľa neho prešli veľký kus cesty a z komunistickej nadvlády sme sa dostali do centra Európy. „Sme súčasťou Európskej únie, súčasťou NATO, môžeme slobodne cestovať, študovať, hovoriť a spájať sa s celým svetom. Všetci to, ako sa Slovensko zmenilo, vidíme, no najmä žijeme na vlastnej koži. Je to ten najlepší dôkaz toho, že za slobodu a demokraciu sa oplatí bojovať,” dodal.

Podľa poslanca by sme sa nemali nechať ovládnuť negativitou, lebo nie všetko je zlé, hoci aj u nás sa, tak ako všade, nájdu problémy. Tie sú ale podľa Šeligu na to, aby sa riešili. „Dnes máme aj vďaka Novembru ´89 všetko vo svojich rukách. A to je dôvod na radosť a oslavu,” uzavrel.

Prečítajte si tiež:
Návštevníci Prešovského kraja môžu vyskúšať nové vyhliadkové ďalekohľady, pribudli na dvoch miestach (foto)

Viac k témam: 17. november, Nežná revolúcia
Zdroj: Webnoviny.sk – Šeliga: Dnes máme aj vďaka Novembru ´89 všetko vo svojich rukách. A to je dôvod na radosť a oslavu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií