fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slávni ľudia a koronavírus. Kto sa nakazil? Tom Hanks nie je jediní

Epidémia koronavírusu zasiahla známe osobnosti. NBA a Premier league pozastavuje všetky zápasy.

Máte tip? napíšte nám mailom

Tom Hanks a Rita Wilson

Americký herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson majú diagnostikovaný nový koronavírus COVID 19.

O svojom zdravotnom stave priebežne informujú  cez sociálne siete. 63 – ročný herec Tom Hanks sa s manželkou nachádzajú momentálne v izolácii v Austrálii. Hanks zverejnil na instagrame status s cennými radami pre svojich fanúšikov: 

“ Chceme poďakovať všetkým, ktorí nám zabezpečujú starostlivosť. Momentálne sa nachádzame v izolácii, takže ho nerozširujeme. Sú však ľudia ,u ktorých to môže spôsobiť závažnejšie ochorenie.Jedno čo môžeme pre seba samých urobiť je rešpektovať rady odborníkov a starať sa o seba, nie?.”

Koronavírus , ktorý ovplyvňuje  športové odvetia má aj za dôsledok že futbalové zápasy Premier League sú pozastavené do 3.apríla. Počet nakazených športovcov neustále rastie.

Daniele Rugani

Známy obranca v talianskom futbalovom tíme Juventus má pozitívny test na koronavírus. Rugani bol v poslednom nedeľňajšom zápase doma proti Inter Milánu na lavičke náhradníkov. Tento zápas sa hral na prázdnom štadióne. Klub , ktorý získal posledných 5 titulov Série A uvádza , “tí, ktorí s ním boli v kontakte sú izolovaní”.

Mikel Artene

Je ďalšou osobnosťou , ktorej bol diagnostikovaný koronavírus COVID-19. Tréner Arsenalu je prvým prípadom nákazy koronavírusu v Anglicku. Personál klubu, ktorý bol v kontakte s Artenom je v karanténe a tréningové centrum je zatvorené.

Rudy Gobert  a Danovan Mitchell

Rudy Gobert a Danovan Mitchell sú hráči NBA, ktorí potvrdil, že majú pozitívny test na koronavírus. Danovan Mitchel verejne tvrdí, že sa osobne zaoberá  vírusom , kvôli ktorému sú až do odvolania zrušené všetky  zápasy.

Prečítajte si tiež:
Otázky a odpovede o plošnom testovaní: Čo ak nepôjdete na test? Ako bude prebiehať kontrola certifikátu?
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj the daily beast aljazeera bbc
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií