fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slávni ľudia a koronavírus. Kto sa nakazil? Tom Hanks nie je jediní

Epidémia koronavírusu zasiahla známe osobnosti. NBA a Premier league pozastavuje všetky zápasy.

Máte tip? napíšte nám mailom

Tom Hanks a Rita Wilson

Americký herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson majú diagnostikovaný nový koronavírus COVID 19.

O svojom zdravotnom stave priebežne informujú  cez sociálne siete. 63 – ročný herec Tom Hanks sa s manželkou nachádzajú momentálne v izolácii v Austrálii. Hanks zverejnil na instagrame status s cennými radami pre svojich fanúšikov: 

“ Chceme poďakovať všetkým, ktorí nám zabezpečujú starostlivosť. Momentálne sa nachádzame v izolácii, takže ho nerozširujeme. Sú však ľudia ,u ktorých to môže spôsobiť závažnejšie ochorenie.Jedno čo môžeme pre seba samých urobiť je rešpektovať rady odborníkov a starať sa o seba, nie?.”

Koronavírus , ktorý ovplyvňuje  športové odvetia má aj za dôsledok že futbalové zápasy Premier League sú pozastavené do 3.apríla. Počet nakazených športovcov neustále rastie.

Daniele Rugani

Známy obranca v talianskom futbalovom tíme Juventus má pozitívny test na koronavírus. Rugani bol v poslednom nedeľňajšom zápase doma proti Inter Milánu na lavičke náhradníkov. Tento zápas sa hral na prázdnom štadióne. Klub , ktorý získal posledných 5 titulov Série A uvádza , “tí, ktorí s ním boli v kontakte sú izolovaní”.

Mikel Artene

Je ďalšou osobnosťou , ktorej bol diagnostikovaný koronavírus COVID-19. Tréner Arsenalu je prvým prípadom nákazy koronavírusu v Anglicku. Personál klubu, ktorý bol v kontakte s Artenom je v karanténe a tréningové centrum je zatvorené.

Rudy Gobert  a Danovan Mitchell

Rudy Gobert a Danovan Mitchell sú hráči NBA, ktorí potvrdil, že majú pozitívny test na koronavírus. Danovan Mitchel verejne tvrdí, že sa osobne zaoberá  vírusom , kvôli ktorému sú až do odvolania zrušené všetky  zápasy.

Prečítajte si tiež:
Môže pitie alkoholu zabíjať baktérie? Rozhodne nie, no dôvod Vás prekvapí
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj the daily beast aljazeera bbc

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií