fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sociálna poisťovňa organizuje slovensko-český poradenský deň, ľudia sa dozvedia viac o dôchodkoch

Poradenský deň o dôchodkoch sa uskutoční v priestoroch pobočky Sociálnej poisťovne v Banskej Bystrici.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.4.2022 (Webnoviny.sk) – Poistenci a poberatelia dôchodkových dávok, ktorí pracujú alebo pracovali v Česku a na Slovensku, budú mať opäť príležitosť prediskutovať si svoje dôchodkové záležitosti na jednom mieste. Vo štvrtok 28. apríla sa v priestoroch pobočky Sociálnej poisťovne v Banskej Bystrici uskutoční slovensko-český poradenský deň o dôchodkoch. Poisťovňa o tom informovala v tlačovej správe.

Vzhľadom na záujem poistencov a po dohode s Českou správou sociálneho zabezpečenia to bude spoločný slovensko-český poradenský deň. Odborníci pre oblasť dôchodkového poistenia z oboch krajín budú vo štvrtok v pobočke Sociálnej poisťovne v Banskej Bystrici pripravení poistencom odpovedať na ich otázky a pomôžu im pri riešení dôchodkových záležitostí.

Viac k témam: Dôchodky
Zdroj: Webnoviny.sk – Sociálna poisťovňa organizuje slovensko-český poradenský deň, ľudia sa dozvedia viac o dôchodkoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií