fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Super tipy pre všetkých zimomravých: V týchto spacích vakoch sa nielen poriadne zohrejete, ale zažijete aj veľa zábavy

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj vám je občas taká strašná zima, že už neviete, kam by ste sa dali a čo by ste urobili? Vyskúšali ste deku, ohrievač, tri vrstvy oblečenia, perinu po babke a stále nič?

Predstavujeme vám dva spacie vaky, v ktorých vám nebude zima ani vtedy, keby si k vám ľahol ľadový medveď. Pozrite si túto hviezdnu selekciu a hor sa nakupovať! Alebo sa iba pobavte za monitormi počítačov, to úplne stačí.

Spací vak v tvare kurčaťa

Okrem toho, že vás zohreje do niekoľkých sekúnd, aj veľmi chutne vyzerá. Je to zároveň záruka pre vás, že v ňom budete vyzerať rovnako dobre, doslova na zjedenie. Na svedomí ho majú kreatívci zo spoločnosti Felissimo, ktorým nechýba i zmysel pre humor.

Zdroj: designyoutrust.com

Táto „vychytávka” vám navyše nebude brániť v chôdzi, pití vína, jedení alebo rozprávaní sa. Pokojne v ňom môžete aj vysávať, tancovať alebo jednoducho zaspať. Nemusíte sa v ňom vôbec obmedzovať a ešte vám bude aj teplo. Skvelé.

Takto spací vak funguje v praxi: 

Spací vak v tvare kurčaťa vás neoslovil?

V takom prípade vyskúšajte druhý variant, taktiež od spoločnosti Felissimo – spací vak pre dvoch, ktorý poteší aj veľmi praktickým prevedením. Vyzerá totiž ako klasické džínsy. Len s jednou výnimkou, do dvoch vačkov v prednej časti sa zmestia až dve hlavy – vaša a pokojne aj vašej polovičky. 

Zdroj: designyoutrust.com

Ide v podstate o dva spacie vaky v jednom, pričom každý v ňom má svoj priestor. Keďže vám z neho trčí iba hlava, čo na prvý pohľad vyzerá dosť komicky, nehrozí vám žiadny únik tepla. Vnútro je natoľko útulné, že v momente, ako sa do spacáku zazipsujete, už sa vám z neho nebude chcieť vyliezť. 

Toto vtipné video vám povie viac:

Zdroj: designyoutrust.comdesignyoutrust.com

Prečítajte si tiež:
Je úplne normálne, keď sa hádate, len to nikdy nerobte pred deťmi, hovorí pápež František

Videá: YouTube.comYouTube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií