fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Super tipy pre všetkých zimomravých: V týchto spacích vakoch sa nielen poriadne zohrejete, ale zažijete aj veľa zábavy

Aj vám je občas taká strašná zima, že už neviete, kam by ste sa dali a čo by ste urobili? Vyskúšali ste deku, ohrievač, tri vrstvy oblečenia, perinu po babke a stále nič?

Predstavujeme vám dva spacie vaky, v ktorých vám nebude zima ani vtedy, keby si k vám ľahol ľadový medveď. Pozrite si túto hviezdnu selekciu a hor sa nakupovať! Alebo sa iba pobavte za monitormi počítačov, to úplne stačí.

Spací vak v tvare kurčaťa

Okrem toho, že vás zohreje do niekoľkých sekúnd, aj veľmi chutne vyzerá. Je to zároveň záruka pre vás, že v ňom budete vyzerať rovnako dobre, doslova na zjedenie. Na svedomí ho majú kreatívci zo spoločnosti Felissimo, ktorým nechýba i zmysel pre humor.

Zdroj: designyoutrust.com

Táto „vychytávka” vám navyše nebude brániť v chôdzi, pití vína, jedení alebo rozprávaní sa. Pokojne v ňom môžete aj vysávať, tancovať alebo jednoducho zaspať. Nemusíte sa v ňom vôbec obmedzovať a ešte vám bude aj teplo. Skvelé.

Takto spací vak funguje v praxi: 

Spací vak v tvare kurčaťa vás neoslovil?

V takom prípade vyskúšajte druhý variant, taktiež od spoločnosti Felissimo – spací vak pre dvoch, ktorý poteší aj veľmi praktickým prevedením. Vyzerá totiž ako klasické džínsy. Len s jednou výnimkou, do dvoch vačkov v prednej časti sa zmestia až dve hlavy – vaša a pokojne aj vašej polovičky. 

Zdroj: designyoutrust.com

Ide v podstate o dva spacie vaky v jednom, pričom každý v ňom má svoj priestor. Keďže vám z neho trčí iba hlava, čo na prvý pohľad vyzerá dosť komicky, nehrozí vám žiadny únik tepla. Vnútro je natoľko útulné, že v momente, ako sa do spacáku zazipsujete, už sa vám z neho nebude chcieť vyliezť. 

Toto vtipné video vám povie viac:

Zdroj: designyoutrust.comdesignyoutrust.com

Videá: YouTube.comYouTube.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií