fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Správy, ktoré môžeš napísať chalanovi, ak sa ti neozval

Ak si spoznala niekoho cez internet, zrejme si neočakávala, že z toho vznikne dlhodobý trvalý vzťah a že s dotyčným stráviš zvyšok život, porodíš mu tri deti a postavíte si spolu dom. Možno si sa len chcela zabaviť na jednu noc. Aj keď boli tvoje očakávania minimálne, je to nepríjemné, keď ťa ignoruje niekto, komu ty ihneď odpisuješ.

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj napriek tomu, že to už zrejme nezvrátiš, máš právo vedieť, čo sa vlastne stalo. Neboj sa a pokojne mu napíš jednu z týchto správ. Nemáš čo stratiť, môžeš len získať.

1. Prosím ťa, daj mi vedieť, ak ma znova nechceš vidieť. Je to dosť blbé byť uviaznutá uprostred.

Je to tá najjednoduchšia cesta, ako dosiahnuť, aby bol k tebe úprimný a dal ti jasne najavo, ako to vidí. Možno máš občas pocit, že sociálne siete umožňujú ukrývať skutočné pocity a skrývať sa za inú tvár. Vezmi to z tej druhej strany. Vďaka sociálnym sieťam môžeš povedať čo chceš bez toho, aby si sa na človeka, ktorému to píšeš pozerala.

2. Spravila som niečo, čím som ťa urazila?

Ak mu s tebou bolo celkom dobre, no nechce, aby váš vzťah pokračoval, táto správa ho obmäkčí. Ak mu totiž na tebe čo i len trochu záleží, nebude chcieť, aby si sa cítila vinná za niečo, čo si nijako neovplyvnila a čo sa ani nestalo.

Prečítajte si tiež:
Jedinečné a sexi blondínky zo Škandinávskych krajín!

3. Nie som citovo závislá, som len občas neúctivá.

Pri mužoch sa veľmi často stáva, že ak ti dlhšie nebude odpisovať a ty mu aj tak budeš ďalej písať, začneš sa odrazu cítiš nechcená a vtieravá. Navyše ak posielaš samostatné správy a nie jednu dlhšiu. Ak ti prestane odpovedať, možno ti bude chvíľu trvať, kým si to uvedomíš.

4. Hej počuj, naozaj nie je cool, ak s niekým nemáš sex a ešte ho aj odkopneš.

Toto je tak trochu utláčanie alebo aj vydieranie. Niekedy ho jednoducho musíte dostať tam kam chcete nasilu.

5. Dúfam, že sa do zajtra vyparíš.

Ak vidíš, že to už naozaj nemá zmysel a vieš, že aj napriek tvojej snahe vzťah nebude pokračovať, radšej sa na to vykašli. A je v poriadku, ak budeš navyše sklamaná alebo nahnevaná.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj elitedaily
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií