fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stávkovanie,biznis alebo podvod? #1

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite si si aj ty chcel niekedy privyrobiť, pretože platy na Slovensku pre niekoho nie sú dostačujúce na užívanie si života plnohodnotne. Každý by chcel zarobiť veľa a ľahko. No nemám pravdu? Tak prečo neskúsiť stávkovanie?! Veď predsa počas MS v Hokeji a ME vo futbale vidíš stále reklamu, väčšinu ťa lákajú na to, že keď netrafíš, tak ti vrátia vklad alebo keď vložíš nejakú sumu, tak ti ju pripíšu na tvoj účet ešte raz.

A tu nastáva prvý chyták!!

Predstav si, že stavíš teda 20 €, tvoj team prehrá, prehráš aj ty. Jasné, ale veď to nevadí, predsa ti vrátia vklad.

Prídeš do pobočky a dostaneš 19,50 €. A kde je tvojich 50 centov? 

Volá sa to manipulačný poplatok, čiže tvoj vklad bol 19,50 € a manipulačný poplatok 0,50 €. No toto je len ten najmenší trik a momentálne ho niektoré stávkové kancelárie platia za teba. Ale pokračujeme ďalej.

100% bonus pre nového hráča!

Čo to znamená? Ak si registruješ účet a vložíš 20 € ,ďalších 20 € “dostaneš”. Samozrejme platí to len do maximálneho vkladu 100 €. Takže v čom nastáva háčik? Vložíš si 100 € a očakávaš že tam uvidíš 200 €. Mýliš sa. Prvá časť tvojho bonusu ti bude vyplatená, až keď prestávkuješ nejaké peniaze. Keď prestávkuješ vklad 100 €, na účet ti pripíšu 20 €. Po prestávkovaní 600 € sa ti pripíše zvyšná časť bonusu, t.j. 80 €. Sranda, že ?

Prečítajte si tiež:
Ilustrátorka ukázala, ako by vyzerali slávne Disney princezné, keby žili v roku 2017

 

 

Nespočetný spam od stávkovej kancelárie

Keď sa registruješ, tak potvrdzuješ podmienky a potvrdzuješ aj to, že občas ti pošlú nejaký ten email o promo akcii.

Promo akcie sú vyššie opísané veci

Moja vlastná skúsenosť je asi takáto. Áno, stávková kancelária mi poslala nejaký email, ale nechodil často, dokiaľ bolo moje hráčske bez peňazí. Buď, že som jednoducho všetko prehral alebo som sa dlho do účtu neprihlásil. Toto sa veľmi rýchlo zmenilo.

Dal som si na účet asi 50 €, ktoré som za týždeň “potočil” na 877 €. Tie som následne vytiahol. Na druhý deň som mal hneď email o promo akcii. Na ďalší deň zase a takto to išlo asi týždeň. Potom som to označil ako spam a mal som pokoj 🙂

Virtuálne hry

Ako posledné by som rád spomenul virtuálne hry. Každý, kto má viac IQ ako 80 a má trochu prehľad vie, že hra riadená počítačom, bude vždy naprogramovaná v prospech niekoho. Online hracie automaty, ktoré ponúkajú vysoký jackpot, väčšinou nefungujú tak, ako by si si to predstavoval. Samozrejme, aj mne sa niekedy podarilo na tomto vyhrať a celkom slušnú sumu, ale vačšinou sa jednalo určite len o náhodu.

Prečítajte si tiež:
Koronavírus na Slovensku: SND ruší predstavenia

99,9 % na stávkovaní nikdy nezarobí, ale ak chceš byť to zvyšné 0,1 percento, tak určite neváhaj a čítaj ďalšiu časť.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií