Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svadba Pamely Anderson: Klamstvo, prenasledovanie a neplatný sobáš

Známa blondína, ktorá sa preslávila svojimi škandálmi a silikónovými prednosťami, opäť šokuje verejnosť. Po utajenom sobáši so svojim expriateľom a následnom, o 12 dní neskoršom rozvode, vyplávalo na povrch, že manželstvo Pamely Anderson mala byť jedná veľká lož.

Zdá sa, že rýchle manželstvo Pamely Andersonovej a Jona Petersa nemá žiadnu právnu hodnotu. Niekoľko zdrojov uvádza, že nebol vypracovaný ani podpísaný žiadny oficiálny dokument, ktorý by ctil a potvrdzoval pravosť tohto zväzku. Svadba Pamely Anderson sa mala za prítomnosti najbližších odohrať pred 3 týždňami, 20 januára 2020.

Pokračovanie pod reklamou

Miesto obeda svadba

„Právne dokumenty pre toto manželstvo neboli nikdy vyplnené,“ dozvedáme sa z dobre utajeného zdroja magazínu People.

„Pamela a Jon sa poznali už viac ako 30 rokov, nikdy spolu ale nežili. Žiť s niekým, to znamená naučiť sa ho skutočne spoznať. Pam je romantická, ale tiež veľmi nezávislá. Bolo to príliš rýchlo, a tak následne obaja súhlasili so zrušením svojho rozhodnutia.” 

Zdá sa, že obe hlavné zúčastnené strany boli uväznené. Jon Peters nahlas a jasne tvrdí, že si ho Pamela Anderson vzala len kvôli jeho peniazom. A ona na druhej strane tvrdí, že deň, keď sa brali, bol pre ňu prekvapením. Zdroj uvádza, že známa herečka nemyslela na to, že sa vydá … ale že ide na obed! Na ten ju mal pozvať po niekoľkotýždňovom pobyte v Indii práve Jon.

„Pamela práve strávila mesiac v Indii ajurvédskym detoxom. Jej cieľom bolo začať nový život. Neustále meditovala a cvičila jogu. Vrátila sa veľmi otvorená. Jon ju však prenasleduje už 30 rokov. Aj počas jej pobytu v Indii si posielali správy. Naplánovali si spoločný obed,”  uviedol zdroj magazínu. “V deň Pamelinho návratu pozval Jon svoju rodinu a priateľov, aby sa stali svedkami toho, ako požiada Pamelu o ruku. Jeden z jeho priateľov následne slávnostne vykonal obrad. Ten bol skutočne nádherný, avšak nie oficiálny. Žiadny dokument pri ňom nepodpisovali.

Pokračovanie pod reklamou

Zdroj tiež uviedol, že Pamela rešpektovala Jona, ktorý „s ňou zaobchádzal ako s princeznou“ a že „sa cítila pripravená vydať sa“. „Bola zraniteľná a neuveriteľne prekvapená, a tak akceptovala jeho žiadosť. Ale nerátala s ňou. Mal to byť iba obed.“

Pamela Anderson, nezabudnuteľná star

Pamela Anderson je známa predovšetkým zo seriálu Pobrežná hliadka. Okrem toho hrala napríklad v seriáli V.I.P. – Agentúra Vallery Ironsovej (1998 – 2002). Objavila sa tiež v snímkach ako Scary Movie 3 (2003) alebo Superhrdina (2008). V minulosti bola taktiež vydatá za hudobníkov Kid Rocka a Tommyho Leeho. Práve s ním má herečka dvoch chlapcov, Brandona a Dylana Lee.

Známa blondínka sa dokonca dvakrát vydala za filmového producenta Ricka Salomona. S ním sa po prvýkrát zosobášila v októbri roku 2007 v Las Vegas. Avšak už o dva mesiace neskôr sa dvojica rozišla a vo februári 2008 požiadala sex-bomba, aby ich sobáš anulovali. O šesť rokov neskôr v  januári 2014 si však svojho ex-manžela opäť vzala.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií