fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svadba Pamely Anderson: Klamstvo, prenasledovanie a neplatný sobáš

Známa blondína, ktorá sa preslávila svojimi škandálmi a silikónovými prednosťami, opäť šokuje verejnosť. Po utajenom sobáši so svojim expriateľom a následnom, o 12 dní neskoršom rozvode, vyplávalo na povrch, že manželstvo Pamely Anderson mala byť jedná veľká lož.

Máte tip? napíšte nám mailom

Zdá sa, že rýchle manželstvo Pamely Andersonovej a Jona Petersa nemá žiadnu právnu hodnotu. Niekoľko zdrojov uvádza, že nebol vypracovaný ani podpísaný žiadny oficiálny dokument, ktorý by ctil a potvrdzoval pravosť tohto zväzku. Svadba Pamely Anderson sa mala za prítomnosti najbližších odohrať pred 3 týždňami, 20 januára 2020.

Miesto obeda svadba

„Právne dokumenty pre toto manželstvo neboli nikdy vyplnené,“ dozvedáme sa z dobre utajeného zdroja magazínu People.

„Pamela a Jon sa poznali už viac ako 30 rokov, nikdy spolu ale nežili. Žiť s niekým, to znamená naučiť sa ho skutočne spoznať. Pam je romantická, ale tiež veľmi nezávislá. Bolo to príliš rýchlo, a tak následne obaja súhlasili so zrušením svojho rozhodnutia.” 

Zdá sa, že obe hlavné zúčastnené strany boli uväznené. Jon Peters nahlas a jasne tvrdí, že si ho Pamela Anderson vzala len kvôli jeho peniazom. A ona na druhej strane tvrdí, že deň, keď sa brali, bol pre ňu prekvapením. Zdroj uvádza, že známa herečka nemyslela na to, že sa vydá … ale že ide na obed! Na ten ju mal pozvať po niekoľkotýždňovom pobyte v Indii práve Jon.

Prečítajte si tiež:
Dievča napísalo list. Keď raz budem mať syna, toto si prečíta pri svojich 16-tych narodeninách!

„Pamela práve strávila mesiac v Indii ajurvédskym detoxom. Jej cieľom bolo začať nový život. Neustále meditovala a cvičila jogu. Vrátila sa veľmi otvorená. Jon ju však prenasleduje už 30 rokov. Aj počas jej pobytu v Indii si posielali správy. Naplánovali si spoločný obed,”  uviedol zdroj magazínu. “V deň Pamelinho návratu pozval Jon svoju rodinu a priateľov, aby sa stali svedkami toho, ako požiada Pamelu o ruku. Jeden z jeho priateľov následne slávnostne vykonal obrad. Ten bol skutočne nádherný, avšak nie oficiálny. Žiadny dokument pri ňom nepodpisovali.

Zdroj tiež uviedol, že Pamela rešpektovala Jona, ktorý „s ňou zaobchádzal ako s princeznou“ a že „sa cítila pripravená vydať sa“. „Bola zraniteľná a neuveriteľne prekvapená, a tak akceptovala jeho žiadosť. Ale nerátala s ňou. Mal to byť iba obed.“

Pamela Anderson, nezabudnuteľná star

Pamela Anderson je známa predovšetkým zo seriálu Pobrežná hliadka. Okrem toho hrala napríklad v seriáli V.I.P. – Agentúra Vallery Ironsovej (1998 – 2002). Objavila sa tiež v snímkach ako Scary Movie 3 (2003) alebo Superhrdina (2008). V minulosti bola taktiež vydatá za hudobníkov Kid Rocka a Tommyho Leeho. Práve s ním má herečka dvoch chlapcov, Brandona a Dylana Lee.

Prečítajte si tiež:
Nevie ešte ani len rozprávať, ale jej spev spôsobil na internete ošiaľ. Toto video musíš vidieť

Známa blondínka sa dokonca dvakrát vydala za filmového producenta Ricka Salomona. S ním sa po prvýkrát zosobášila v októbri roku 2007 v Las Vegas. Avšak už o dva mesiace neskôr sa dvojica rozišla a vo februári 2008 požiadala sex-bomba, aby ich sobáš anulovali. O šesť rokov neskôr v  januári 2014 si však svojho ex-manžela opäť vzala.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií