Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svoju kandidatúru na post primátora Žiliny oznámil predseda politickej strany Domov – Národná strana Pavol Slota (video)

Podľa jeho slov krajské mesto namiesto rozvoja už viac ako desať rokov stagnuje.

24.8.2022 (Webnoviny.sk) – Svoju kandidatúru na post primátora Žiliny dnes na tlačovom brífingu oznámil predseda politickej strany Domov – Národná strana Pavol Slota. Podľa jeho slov krajské mesto namiesto rozvoja už viac ako desať rokov stagnuje.

Počas zberu podpisov k referendu o predčasných voľbách som sa mal možnosť rozprávať s mnohými Žilinčanmi a nie sú spokojní. Veci sa robia na polovicu a o problémoch ľudí sa viac hovorí a píše namiesto toho, aby sa riešili. Je načase, aby sa mesto opäť posunulo dopredu. To je hlavný dôvod mojej kandidatúry,“ vyhlásil Slota, ktorého otec Ján viedol mesto Žilina v rokoch 1990 – 2006.

Svoj záujem o funkciu žilinského primátora doteraz ohlásili mestský poslanec Peter Cibulka, občiansky aktivista Ján Rzeszoto a úradujúci primátor Peter Fiabáne. Strana Život – NS nominuje do volieb riaditeľa žilinskej polikliniky a župného poslanca Štefana Zelníka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Kandidát, Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Svoju kandidatúru na post primátora Žiliny oznámil predseda politickej strany Domov – Národná strana Pavol Slota (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií