fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Plánujete so svojím partnerom spoločné bývanie – Na toto sa pripravte

Spoločné bývanie je jedna z najväčších zmien, ktorá tvoj vzťah pravdepodobne čaká. Určite sa na to veľmi tešíš a určite máš aj na čo. So spoločným bývaním prichádza však aj niekoľko zmien, ktorými váš vzťah prejde a budete si na ne musieť zvyknúť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoznáte sa inak ako doteraz

Myslíš si, že svojho priateľa dokonale poznáš a nemôže ťa už ničím prekvapiť? Ako sa len mýliš! Ak sa rozhodnete zdieľať spoločnú domácnosť, spoznáte sa tak, ako nikdy predtým. Zistíš, koľkokrát denne si tvoj partner čistí zuby, či po sebe necháva neumytý riad a či nerozhadzuje všade po byte špinavé ponožky. Jednoducho zistíš o ňom všetko, možno aj to, čo si vedieť nechcela.

Si zodpovedná nielen za seba

Nemala si dva týždne upratané a tri dni umytý riad? Fajn, ak to tebe nevadí, je to v pohode. Keď však budeš bývať so svojím partnerom, nie si už zodpovedná len za seba. Neumytý riad môže vadiť tvojmu partnerovi. Rovnako ako prázdna chladnička nie je už len o tebe.

Budete sa musieť navzájom tolerovať vo všetkom

Nenávidíš futbal, no tvoj partner je neuveriteľným fanúšikom? On zase nemôže ani cítiť tvoj obľúbený seriál, ktorý si púšťaš každý jeden deň? Nuž, ty mu budeš musieť tolerovať jeho futbal, on tebe seriál. Inej cesty niet. Nemôžeš sa zbaliť a odísť inam pozrieť si seriál, tvoj domov je totiž pri ňom.

Prečítajte si tiež:
Tieto kučeravé mačičky vám určite zlepšia deň. Sú totiž neskutočne roztomilé

Spoločné večery nebudú ako doteraz

Keď ste doteraz strávili spolu jeden večer z týždňa, bolo prirodzené, že ste sa venovali len jeden druhému a pripravovali si romantické spoločné večery. Keď však budete spolu bývať, zmení sa to. Keďže spolu budete tráviť každý jeden večer, nemôžeš očakávať, že bude každý váš večer romantický.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií