fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 10 aktivít na letné prázdniny. Vychutnaj si leto, ako sa patrí!

6. Tajomstvo štvrtkov

Určite to poznáte – kopa plánov na leto, ale keď už máte konečne na ne čas, tak sa Vám nechce. Princípom tejto aktivity je napísať si na papieriky čo najviac nápadov na leto a vždy v stredu večer jeden alebo dva z nich vytiahnete. Môžete objavovať aj nové miesta, skúšať nové veci a zažiť veľa zábavy.

1656272_252221794957005_1088947955_n

5. Nahrávanie zážitkov

Tri, dva, jedna – akcia! Zážitkov budete mať určite za celé leto veľa. Preto nezabudnite pri sebe nosiť kameru alebo mobil s fotoaparátom a zaznamenávať si čo najviac aktivít. Na konci leta všetky záznamy poskladajte, zostrihajte a môžete usporiadať posedenie pre priateľov s premietaním Vašeho “filmu”.

video-camera

4. Grilovanie

Neodmysliteľná časť leta. Vôňa rozpáleného grilu, vychladená limonáda alebo pivo, príjemná hudba z rádia a vaši blízky. Možno si hovoríte – veď ja nemám doma ani gril, ani ohnisko, nič z toho nebude. To nie je pravda! Je to motivácia na uskutočnenie výletu k najbližšiemu ohnisku vo voľnej prírode.

steaks-271818_960_720

Viac sa dočítaš na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií