fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ukrajina začína v Chersone stabilizačné opatrenia, vojna sa však ešte zďaleka neskončila

Ukrajinskí vojaci sú opatrne optimistickí a začínajú stabilizačné opatrenia v Chersone, povedal poradca ukrajinského ministra obrany.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.11.2022 (Webnoviny.sk) – V ruských radoch je panika, ale vojna sa ešte zďaleka neskončila, povedal v sobotu poradca ukrajinského ministra obrany Jurij Sak. „Vždy sme verili, že oslobodíme Cherson. A teraz sme presvedčení, že Rusi začínajú chápať, že nikdy nedokážu zvíťaziť v tejto vojne. Vidíme v ich radoch paniku,” konštatoval poradca.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Samozrejme je to veľmi dôležitý moment, ale je príliš skoro na oddych … pretože vojna sa zďaleka neskončila,” dodal Sak. Podľa jeho slov sú ukrajinskí vojaci opatrne optimistickí a začínajú stabilizačné opatrenia v Chersone. Informuje o tom portál news.sky.com.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: bitka o Cherson, rusko-ukrajinský konflikt, stabilizačné opatrenia
Zdroj: Webnoviny.sk – Ukrajina začína v Chersone stabilizačné opatrenia, vojna sa však ešte zďaleka neskončila © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií