Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V byte na Sídlisku Komenského v Snine objavili ďalšiu mŕtvu osobu, muž sa s obeťami sobotňajšej tragédie poznal

V sobotu popoludní v jednom z bytov v Snine našli dve osoby bez známok života.

10.7.2023 (SITA.sk) – V byte na Sídlisku Komenského v Snine objavili policajti ďalšiu mŕtvu osobu. Informovala o tom spravodajská televízia TA3 s odvolaním sa na portál Dianie v Snine. Podľa portálu ide o 33-ročného muža, ktorý sa poznal s obeťami sobotňajšej tragédie.

V prípade dvoch mŕtvych mužov, ktorých našli v sobotu 8. júla v byte v Snine, začal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove trestné stíhanie pre trestný čin vraždy. Policajti v tejto súvislosti zaisťujú stopy a ďalšie dôkazy, ktoré sa priebežne vyhodnocujú, resp. podrobia sa znaleckému skúmaniu.

V sobotu popoludní v jednom z bytov v Snine našli dve osoby bez známok života. Podľa informácií portálu televízie Joj noviny.sk do bytu museli vojsť aj kukláči, pričom dve mŕtve osoby mali na telách strelné rany a boli to muži do 30 rokov.

Viac k témam: Trestný čin, Vražda
Zdroj: SITA.sk – V byte na Sídlisku Komenského v Snine objavili ďalšiu mŕtvu osobu, muž sa s obeťami sobotňajšej tragédie poznal © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií