fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Nitre došlo k ďalšiemu útoku na LGBTI+ komunitu, dobitý chlapec skončil v nemocnici

Chlapec mal zranenia v oblasti čeľuste a museli ho operovať. V súčasnosti je jeho stav stabilizovaný.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.10.2022 (Webnoviny.sk) – V Nitre fyzicky napadli chlapca za to, že dal pusu inému chlapcovi. Skončil v nemocnici a museli ho operovať. Prípad sa stal pred týždňom v nočných hodinách.

Chlapec podstúpi operáciu

“Polícia v Nitre prijala 23. októbra v tejto súvislosti trestné oznámenie a vec prešetruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva. S ohľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nemôžeme k veci poskytnúť viac informácií,” uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská potvrdila, že v utorok prijali pacienta prevezeného z Nitry, ktorý mal zranenia v oblasti čeľuste.

„Stav pacienta si vyžadoval operáciu. Operácia bola úspešná, pacient je stabilizovaný a v najbližších dňoch bude prepustený do domácej liečby,“ povedala.

Násilie je neprípustné

Polícia SR na svojom facebookovom profile dodala, že policajný zbor zachováva nulovú toleranciu k akejkoľvek forme násilia, šikany či nenávisti a je jeho prioritou chrániť každého, a to bez ohľadu na jeho sexuálnu orientáciu, rasu, etnicitu, náboženstvo, pohlavie, rod, jazyk, vek, zdravotné postihnutie alebo iné postavenie.

„Žiadna forma násilia nie je v našej spoločnosti prípustná. Takýmto prípadom venujeme a budeme venovať našu maximálnu pozornosť,“ zdôraznila polícia.

Prečítajte si tiež:
Česko poslalo na Ukrajinu tanky a pechotné bojové vozidlá, Slovensko také štedré byť nemôže

Viac k témam: Bitka, LGBTQI+, Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – V Nitre došlo k ďalšiemu útoku na LGBTI+ komunitu, dobitý chlapec skončil v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií