fbpx
Hotely, v ktorých by si sa (ne)chcel ubytovať: Nevysvetliteľná aktivita na týchto miestach desí ľudí už dlhé roky

Hotely, v ktorých by si sa (ne)chcel ubytovať: Nevysvetliteľná aktivita na týchto miestach desí ľudí už dlhé roky

Existujú miesta, na ktorých sa vyskytuje paranormálna aktivita. Dnes si ukážeme 5 hotelov, ktoré sú známe tým, že v nich dejú nevysvetliteľné veci. Ktoré hotely navštíviť, keď sa rád bojíš?

 

5. Goldfield Hotel

Tento hotel sa nachádza v meste Goldfield, v Nevade. Jeho najznámejším duchom je duch prostitútky Elizabeth, ktorá otehotnela s majiteľom hotela, ktorý sa bál verejnej potupy, preto ju vlákal do izby č. 109, kde ju pripútal k radiátoru a nechal zomrieť. V tejto izbe je preukázateľne chladnejšie, než v hociktorej inej miestnosti hotela a mnoho fotografických prístrojov tu zaznamenalo divné tiene. Niektorí návštevníci tvrdia, že na treťom poschodí videli dvojicu duchov, ako sa pokúša spáchať samovraždu. V hoteli možno stretnúť i ducha menom „The Stabber“ alebo pôvodného majiteľa.

Goldfield_hotel

 

4. Ancient Ram Inn

Ide o hostel, ktorý môžete nájsť v dedine Wotton-under-Edge vo Veľkej Británii. Verí sa, že v roku 1500 bola na pozemku hostela upálená čarodejnica, ktorá v jednej z izieb vykonávala rôzne rituály. Toto miesto priťahovalo čarodejnice najmä z dôvodu, že je postavené na pohanskom cintoríne a zároveň mieste, kde fanatici prinášali svoje deti ako obeť pre pakt s diablom. Divné veci sa tu dejú už celé stáročia. Návštevníci počujú kašľajúce dieťa, ktoré sa dusí krvou,  objavujú sa tu zvláštne elektrické výboje a niektorí hostia opisujú, že pociťovali chladné dotyky. Pani Humphriesová, majiteľka, ktorej rodina je vlastníkom hostela už dlhšiu dobu tvrdí, že jej otec nikdy nevyšiel z postele bez toho, aby si vzal so sebou svoju Bibliu.

Ancient Ram Inn

 

 3. Hotel Stanley

Duchmi presláveným hotelom v USA je Hotel Stanley v štáte Colorado. V prevádzke je od roku 1909 a známym sa stal najmä svojou úlohou v klasickom horore Osvietení. Film je inšpirovaný pobytom autora Stephana Kinga v tomto hoteli, kde sa podľa informácií jeho batožina sama vybalila po tom, čo na chvíľku opustil izbu. Straší tu celá škála duchov, vrátane staviteľa a pôvodného majiteľa. Návštevníci v noci počujú zvuky hrajúcich sa detí a pravidelne tu možno vidieť ducha ženy, ktorá zmrzla v pivnici hotela. Najviac je paranormálnymi javmi opradená izba č. 408. Hostia, ktorí v nej sú ubytovaní sa sťažujú na vŕzganie podlahy a v kúpeľni, kde sa údajne obesila snúbenica zbohatlíka, ktorý ju podviedol s chyžnou, sa samo vypína a zapína svetlo. Ľudia, ktorí strávia noc v tejto izbe sú veľmi vyčerpaní a bez energie.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dievčatko si zabudlo v hoteli plyšového zajačika, personál sa postaral o rozkošné fotografie

Hotel Stanley

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.