VeronikaS ohúrila osobnou skladbou a krásnym klipom z Londýna

VeronikaS ohúrila osobnou skladbou a krásnym klipom z Londýna

 

Talentovaná speváčka Veronika Strapková známa ako VeronikaS, ktorá koncom minulého roka vydala svoj debutový album, sa v týchto dňoch teší z ďalšej novej skladby. Reč je o piesni Príde deň, ktorá pochádza z albumu Puzzle. Po úspešných spoluprácach s Majkom Spiritom či Šortym si tak môžeme vychutnať dielo, ktoré je čisto a len o Veronike a jej živote. Na skladbe spolupracovala spoločne s Dušanom Krajčovičom, o hudbu sa postaral Esso a zábery do klipu sa natáčali v Londýne, čím výsledný efekt naberá na kvalite a dotvára hlavnú myšlienku skladby.


veronikas

“Príde deň je pieseň z albumu Puzzle. Jedna z mojich osobných výpovedí. Vznikla niekedy v polovici nahrávania, kedy mi bolo smutno, pretože som mala pocit, že stagnujem, že sa proste veci vôbec nikam neposúvajú. V hlave mi vírilo veľa myšlienok a otázok a ja som proste nemala odpovede. Myslím že ich ešte stále nemám:-) …
Ale viem, že jedného dňa sa to všetko spojí a prepojí a ja uvidím, čo vlastne znamenala, ktorá bodka na mojej ceste. Každý z nás má tú svoju a možno to dnes ani nedáva význam, ale ja verím, že raz príde deň, kedy ma prestanú trápiť veci, ktoré ma trápia dnes, a kedy uvidím svoj život z vyššej perspektívy, a proste pochopím, že to všetko čo sa stalo, tvorilo jeden ucelený celok,” vyjadrila sa na sociálnych sieťach k skladbe interpretka. 

VeronikaS : Príde deň

Zdroj: facebook.com  youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aless predstavila skladbu Lietam, ktorou otvára svoj album s názvom 17!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*