fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO LEN PRE SILNÉ POVAHY: 54-ročnú ženu zhltol pytón!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sedemmetrový pytón prehltol v centrálnej časti Indonézie ženu. S odvolaním sa na predstaviteľa miestnej dediny o tom v sobotu informovala agentúra AP.

Obeťou hada sa stala 54-ročná Indonézanka, Wa Tibaová, ktorá bola od štvrtku nezvestná. Naposledy mala kontrolovať svoju zeleninovú záhradku v blízkosti dediny, v ktorej bývala, ležiacej na ostrove Muna v provincii Juhovýchodná Sulawesi.

Táto oblasť bola vzdialená asi pol míle od jej domu, obklopená útesmi, jaskyňami. Okrem toho je toto miesto známe aj výskytom pytónov sieťovaných – najdlhších hadov na svete, ktorým nerobí problém prehltnúť vcelku svoju obeť.

Hady sa bežne živia malými cicavcami. “Útoky na ľudí by mali byť tak zriedkavé, ako vyhrať lotériu a súčasne byť zasiahnutý bleskom,” píše Amy B Wang vo Washington Post. Napriek tomu sa minulý rok udiala práve taká hororka na susednom ostrove, kedy bolo telo muža vybraté z približne 7-metrového pytóna.

Jej rodina ju v piatok hľadala v záhrade, ale rodinní príslušníci našli iba jej veci, vrátane sandálov a baterky, opísal proces pátrania starosta obce.

Prečítajte si tiež:
Vyberte si kabát, ktorý vás zahreje a najviac pristane vášmu typu postavy! Pomôžeme vám s tým

Rodina spolu s približne 100 obyvateľmi dediny sa nezvestnú vybrali hľadať. Asi 50 metrov od miesta, kde sa našli Indonézankine veci, objavili hada s  tak nafúknutým bruchom, že sa ledva pohyboval.

Zabili ho a odniesli do dediny. “Keď rozrezali hadie brucho, našli Tibaovej telo ešte stále neporušené i s oblečením,” povedal starosta.

Správy o tom, že by pytóny zabíjali ľudí, sú veľmi zriedkavé. Vo voľnej prírode tieto zvieratá jedia väčšinou opice, ošípané a iné cicavce.

CELÉ VIDEO si môžete pozrieť kliknutím na tento odkaz:

https://www.newsflare.com/video/214521/animals/woman-eaten-alive-by-python-in-indonesia

Zdroj: APnews.com, Teraz.sk, WashingtonPost.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií