fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Víkend bude poriadne teplý. Teploty vystúpia do +15 °C

Pred nami je víkend, ktorý bude priam ideálne na aktivity na čerstvom vzduchu. Počasie bude priať aj druhému kolu celoplošného testovania na koronavírus.

Máte tip? napíšte nám mailom

Za nami je ďalšia noc, kedy teplota na niektorých miestach klesla pod bod mrazu. Nebolo však až tak chladno ako počas predchádzajúcej noci, kedy teplota poklesla až k -4 °C. Počas dňa sa bude ortuť na teplomeroch postupne šplhať vyššie.

Počasie u nás bude počas soboty ovplyvňovať tlaková výš. Tá sa z našej oblasti presunie nad Rumunsko. Zároveň k nám bude po jej zadnej strane od juhozápadu prúdiť teplý vzduch.

Dnes nás tak čaká slnečný deň, ktorý z rána a dopoludnia budú miestami kaziť hmly alebo nízka oblačnosť. Niekde sa môže ojedinele zdržať až do popoludňajších hodín.

Po rozplynutí hmiel a oblačnosti budú teploty stúpať. Denné maximá sa budú pohybovať v rozmedzí od +9 °C do +14 °C. Tam, kde hmly a oblačnosť neustúpia, bude okolo 7 °C. Fúkať bude len slabý vietor.

Zmena počasia sa neočakáva ani v nedeľu. Priať tak bude všetkým, ktorí sa rozhodnú tráviť čas v prírode, ale taktiež aj všetkým dobrovoľníkom pri celoplošnom testovaní.

Viac správ o počasí nájdete na iMeteo.sk - Najnovšie informácie o počasí pre Slovensko a svet.
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií