fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vlastníš iPhone? Podľa štúdií si menej úprimný a lojálny než majiteľ smartfónu s Androidom! A to zďaleka nie je všetko!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak vlastníš iPhone, tento článok ťa asi vytočí …

Vedci priplavili štúdiu, ktorá sa zameriavala na majiteľov smartfónov. Konkrétne na vlastníkov mobilov s operačným systémom Android a iOS. Pripravili tak sériu otázok, na ktoré im odpovedalo viac než 500 študentov z troch britských univerzít, presnejšie z University of Lincoln, Lancaster University a University of Hertfordshire.

Na základe výsledkov vedci zistili, že majitelia iPhonov sú menej úprimní, skromní, lojálni a poctiví než vlastníci smartfónov s Androidom. Navyše sú viac hysterický, túžia po pozornosti, veľmi dbajú o svoj sociálny status a často bývajú hysterickí. To však nie je všetko! Ukázalo sa, je ľudia vlastniaci iPhone sú kvôli peniazom spraviť i veci, ktoré nie sú veľmi čestné. Naopak majitelia smartfónov s operačným systémom Android sú úprimnejší, čestnejší, skromnejší.

Čo si o tejto štúdii myslíš? Vlastníš iPhone, či mobil s Androidom a ako si spokojný s tým, čo tvrdia vedci?

 

Zdroj: indy100.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií