fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pozrite si najdivokejšie čiapky tejto zimy. Ukážeme vám ich výrobu

Počasie sa pomaly ochladzuje, čo si vyžaduje aj zmenu šatníka. Správna čiapka nielen zahreje, okrášli, ale môže aj pobaviť okolie. 

Podľa módnych dizajnérov sú in všetky čiapky, ktoré nie sú len funkčné, ale pritiahnu na seba pozornosť. Presne tak vznikla nasledujúca séria čiapok. Sú natoľko infantilné, že sa máte chuť na ne dívať stále. A občas ich aj skúmať s otázkou, čo tým chcel dizajnér povedať? Obliecť si ich môžu iba tí najodvážnejší. Trúfli by ste si?

vtipné čiapky
Namiesto vlasov mozog. Nechutné? Zdroj: designyoutrust.com
Halloweenska maska, ale aj čiapka, ktorá vás ochráni pred pred veľkými mrazmi. Zdroj: designyoutrust.com
vtipné čiapky
S touto čiapkou sa nenadýchate studeného vzduchu. Zdroj: designyoutrust.com
vtipné čiapky
Roztomilé. Túto čiapku si žiadne dieťa nebude chcieť dať dole. Zdroj: designyoutrust.com
vtipné čiapky
Sexy baranica. Zdroj: designyoutrust.com
vtipné čiapky
Pochopili ste? Zdroj: designyoutrust.com
vtipné čiapky
Aj ženy môžu mať fúzy a bradu. Zdroj: designyoutrust.com
vtipné čiapky
Čiapka pre malých aj pre veľkých inšpirovaná Futuramou. Zdroj: designyoutrust.com
Pre všetkých tých, ktorí nemajú toľko odvahy a takéto čiapky by si na hlavu nikdy nedali, máme skvelý tip, ako si vyrobiť čiapku podľa vlastných predstáv rovno u vás doma.

Ako na to?

Určite sa nemýlime, keď povieme, že každý z nás má doma niekoľko svetrov, ktoré už nikdy nebude nosiť. Odkladáte ich z miesta na miesto a stále si hovoríte, že máte v skrini málo miesta? Ich recyklácia vám zaberie iba niekoľko minút, najmä ak sa rozhodnete z nich vyrobiť niečo užitočné a nositeľné viac ako len jednu sezónu – jednoduchú čiapku.

Dnes vám priblížime dva spôsoby, ako ju vystrihnúť a zošiť, alebo ešte jednoduchšie – zlepiť pomocou lepidla na látku. Nemožno pri tom zabudnúť na dve najväčšie výhody – recyklujete a vytvoríte si čiapku podľa vašich predstáv, akú nebude mať určite nikto iný. Navyše pri jej zdobení môžete naplno využiť vašu kreativitu. K dispozícii toho máte skutočne veľa – cvoky, vlastnoručne vyrobené kvetinky, nažehľovačky či mašličky, ktoré sa opäť vracajú do módy. O dve hodiny už nebudete mať čo robiť. Idete do toho?

Zdroj: designyoutrust.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"