fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poznáte aplikáciu WhatsApp? Máme vlastnú slovenskú verziu. Záhoráci vytvorili SKG MESSENGER

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovenskí vývojári zo Záhoria vytvorili vlastnú komunikačnú platformu podobnú WhatsAppu alebo Viberu. Keďže sa však podľa vlastných slov už v minulosti venovali pomoci životnému prostrediu, rozhodli sa polovicu príjmov z predaja čiastočnej alebo plnej verzie aplikácie investovať do projektov, ktoré ho pomáhajú chrániť.

Marek Mácha a Karol Bajus o využití financií: “Dnes spájame naše dva veľké sny. Už máme na stole projekty, ktoré podporíme z doteraz získaných finančných prostriedkov. Zatiaľ vyberáme z tých na ochranu lesov, zvierat a takisto aj z oblasti ochrany vodných zdrojov a čistenia čiernych skládok. Vnímame, že každý z nich je dôležitý, a preto by sme ho chceli podporiť. Jednotlivé projekty, ako aj výšku investícií, budeme postupne zverejňovať.”

M. Mácha a K. Bajus, tvorcovia aplikácie SKG Messenger. Zdroj: etrend.sk

Aplikácia SKG Messanger je dostupná od včera, pondelka 5. júna. Informuje o tom TASR. Jej výhodou sú podľa autorov doplnkové funkcie, napríklad možnosť vytvoriť z fotografie vlastného smajlíka. Mácha a Bajus vyvíjajú aj ďalšie aplikácie, komunikačná platforma je však vlajkovou loďou ich projektu SKUNKAGA.

Vývojári píšu o aplikácii: “SKUNKAGA Messenger je jedinečná mobilná aplikácia, ktorá poskytuje užívateľom takmer neobmedzené možnosti v rámci chatovania, spoznávania nových ľudí, zdieľania emócií, učenia sa cudzích jazykov a je tiež veľmi užitočným nástrojom v oblasti komunikácie a plánovania. Naviac, teraz sa už nemusíš obávať ani o bezpečnosť, keďže celý SKG Messenger, vrátane prenosu dát, je šifrovaný pomocou asymetrickej kryptografie. Vďaka SKG Messengeru je teraz chatovanie zábavnejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie. Okrem toho SKG Messenger obsahuje rôzne nové funkcie, ktoré žiadna iná komunikačná platforma predtým nikdy neponúkala, čím vytvára jedinečné chatovacie prostredie, ktoré sa obohacuje o nové funkcie priamo úmerne s úrovňou užívateľa. Okrem všetkých nových funkcií je SKG Messenger jedinečný v tom, že ako jediný produkt na svete v oblasti komunikácie dáva 50 % zo svojich ziskov na záchranu prírody a pomoc iným prostredníctvom nadácie SKUNKAGA.” 

Pozrite sa, ako používať SKG Messenger:

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií