fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena sa roky poctivo starala o obľúbený kvet. Potom zistila krutú pravdu

Žena zalievala kvet pravidelne, každý týždeň. Robil jej obrovskú radosť, mal nádhernú farbu a vyzeral veľmi zdravo. Po dvoch rokoch však žena pochopila, že žila v klamstve.

Máte tip? napíšte nám mailom

Možno už tušíte, čo sa úbohej Caelie Wilkes stalo. Dva roky sa starala o kamennú ružu, dávala jej svoju lásku a opateru. Žena zalievala kvet pravidelne, po dvoch rokoch však pochopila, že nádherná kvetina je vyrobená z umelej hmoty. So svojím sklamaním sa podelila s ľuďmi na facebooku. Jej príspevok sa okamžite stal virálnym, momentálne má viac než 5 000 zdieľaní.

Žena zalievala kvet, ktorý bol umelý
facebook

Živý alebo umelý?

V dnešnej dobe nie je celkom jednoduché odhadnúť, či je ten nádherný kvet, ktorý vás očaril v kvetinárstve, živý alebo umelý. Pravdepodobne sa už aj vám stalo, že ste zapochybovali. Zvyčajne stačí dotknúť sa listu či kvetu a dokážete rozlíšiť, či sa dotýkate živej rastliny alebo len plastovej napodobeniny. Niekedy však ani hmat nestačí. Umelý kvet je natoľko verný, že pravdu dokážete odhaliť len vtedy, ak sa ho rozhodnete presadiť.

Presne to sa stalo 24-ročnej Američanke Caelie Wilkes. Žena zalievala kvet, ktorý bol vyrobený z plastu. Trvalo jej 2 roky, kým pochopila svoj omyl. Na svojom Facebooku zverejnila fotografiu s takýmto komentárom:

„Mala som tento nádherný sukulent asi dva roky. Bola som na neho veľmi pyšná. Bola to bohatá, nádherne sfarbená, jednoducho dokonalá rastlina. Mala som ju na kuchynskom okne, mala som pre ňu dokonca plán zalievania. Ak sa rastlinu pokúsil poliať niekto iný, bránila som ju, pretože som sa o ňu chcela starať sama. Milovala som svoj sukulent.“

Caelie sa po dvoch rokoch rozhodla, že kamenná ruža by potrebovala presadiť, aby sa mohla ďalej rozrastať. Až vtedy Caelie pochopila, ako kruto sa nechala oklamať.

„Našla som milý kvetináč, do ktorého by sa perfektne hodila. Keď som sa ju pokúšala vytiahnuť z pôvodného plastového kvetináča, zistila som, že rastlina je UMELÁ.“

Toto zistenie Caelie pokazilo deň. Cítila sa podvedená, pretože do rastliny investovala množstvo svojej lásky! O kvet sa starala neuveriteľne poctivo. Dokonca umývala lístky. V závere vtipného príspevku sa Caelie vyznala, že sa cíti, akoby posledné dva roky prežila v klamstve.

Prečítajte si tiež:
Najslávnejší tetovači na svete: TIETO celebrity podľahli ich umeniu!
Žena polievala kvet, ktorý bol umelý
Facebook

Žena, ktorá zalievala kus plastu

O žene, ktorá zalievala umelý kvet, píšu mnohé zahraničné média. Mnoho ľudí sa jej smeje a píšu jej, že oni by sa rozhodne nenechali pomýliť. Niektorí však Caeliu chápu a uznávajú, že aj im sa už čosi podobné stalo. Caelie bola dokonca pozvaná do rádia BBC, kde svoj príbeh prerozprávala. Isté kvetinárstvo jej zaslalo na 100% pravé sukulenty, aby jej urobili radosť.

Stalo sa už aj vám, že ste sa nechali oklamať nádhernou kvetinou, ktorá bola v skutočnosti umelá?

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook nypost
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií