fbpx
Žiadosť o ruku v súdnej sieni: “Som vinný a pripravený na doživotie”

Žiadosť o ruku v súdnej sieni: “Som vinný a pripravený na doživotie”

Žiadosť o ruku priam pred sudcom v súdnej sieni sa len tak nevidí.

Sociálna kurátorka, Tiffany Allison, ktorá pracuje na súde v mississippskom okrese Desoto, ostala v šoku, keď sa v súdnej sieni objavil jej priateľ v putách a väzenskej uniforme. Netušila, čo sa deje a celá sa rozklepala. Následne Brett Stidham predstúpil pred sudcu a priznal svoju vinu.

“Som vinný z toho, že som šialene zamilovaný do ženy mojich snov. Je mojou najlepšou priateľkou a navždy ju budem milovať. Som pripravený na doživotný trest,” povedal Brett, ktorý doživotný trest použil ako metaforu na manželstvo.

Keď k nemu šokovaná Tiffany pristúpila, kľakol si, vytiahol prsteň a požiadal ju o ruku. Svedkom tejto šťastnej udalosti nebol iba sudca, ale i ostatní ľudia v miestnosti, ktorí tieto jedinečné zásnuby zachytili na video. To sa neskôr objavilo i na internete.

 

 

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-6154169/Probation-officer-shock-boyfriend-led-court-shackles-proposes-her.html

https:// www.youtube.com/watch?v=g_ruKBfNpyM

Foto: https:// www.youtube.com/watch?v=g_ruKBfNpyM

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Svadobné šaty a 100 rokov vývoja v 3 minútach!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.