fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žiadosť o ruku v súdnej sieni: “Som vinný a pripravený na doživotie”

Máte tip? napíšte nám mailom

Žiadosť o ruku priam pred sudcom v súdnej sieni sa len tak nevidí.

Sociálna kurátorka, Tiffany Allison, ktorá pracuje na súde v mississippskom okrese Desoto, ostala v šoku, keď sa v súdnej sieni objavil jej priateľ v putách a väzenskej uniforme. Netušila, čo sa deje a celá sa rozklepala. Následne Brett Stidham predstúpil pred sudcu a priznal svoju vinu.

“Som vinný z toho, že som šialene zamilovaný do ženy mojich snov. Je mojou najlepšou priateľkou a navždy ju budem milovať. Som pripravený na doživotný trest,” povedal Brett, ktorý doživotný trest použil ako metaforu na manželstvo.

Keď k nemu šokovaná Tiffany pristúpila, kľakol si, vytiahol prsteň a požiadal ju o ruku. Svedkom tejto šťastnej udalosti nebol iba sudca, ale i ostatní ľudia v miestnosti, ktorí tieto jedinečné zásnuby zachytili na video. To sa neskôr objavilo i na internete.

 

 

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-6154169/Probation-officer-shock-boyfriend-led-court-shackles-proposes-her.html

https:// www.youtube.com/watch?v=g_ruKBfNpyM

Foto: https:// www.youtube.com/watch?v=g_ruKBfNpyM

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií