fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zúbožené mačiatko dospelí obchádzali, zachránilo ho 7-ročné dievčatko! Takto sa mačička zmenila v starostlivosti malej záchrankyne

Máte tip? napíšte nám mailom

Malé zúbožené mačiatko sa túlalo niekoľko dní po uliciach Istanbulu a hoc denne okolo neho prešli desiatky, či stovky dospelých ľudí, nikto z nich mu nepomohol, pretože im pripadalo príliš škaredé.

Mačičku si však všimlo i 7-ročné dievčatko s veľkým srdcom, ktoré jej ihneď ujalo a vzalo domov, kde poprosilo svojho otca, či si ju môže nechať. Otec dievčatka neváhal a podvyživené a doráňané zviera vzal na veterinárnu kliniku, kde mu veterinár ošetril rany a nasadil lieky.

Po ošetrení ju muž vzal domov, kde sa o mačiatko staralo dievčatko, ktoré ho našlo. Postupne, s veľkou láskou svojich nových majiteľov, sa im malý tvor menil pred očami. Vďaka pomoci dievčatka sa bezbrannému zvieratku zmenil nielen zovňajšok, ale i život.

Pozri sa, ako sa mačiatko, ktoré dostalo meno Gülümser, čo v preklade znamená „tá, ktorá sa vždy usmieva,“ zmenilo:

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-010

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-011

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-01

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-02

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-04

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-07

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-08

girl-saves-disfigured-cat-istanbul-09

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií