fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

20-ročný mladík havaroval a zabil si kamaráta. Namerali mu 1,46 promile

V utorok 11. 08. 2020 sa v nočných hodinách (cca o 22.20 hod.) stala na ceste III/1979 v obci Dolná Maríková, časť Kátlina smrteľná dopravná nehoda.

Máte tip? napíšte nám mailom

K dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 20-ročný vodič jazdil na vozidle zn. Škoda v obci Dolná Maríková, časť Kátlina v smere k centru obce Dolná Maríková, pričom pri prejazde ľavotočivou zákrutou narazil do betónového stĺpu elektrického vedenia.

o
facebook.com/KRPZTN
o
facebook.com/KRPZTN

Následne bolo vozidlo odhodené späť na vozovku, kde ostalo stáť. Pri dopravnej nehode 18-ročný spolujazdec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vodič sa podrobil dychovej skúške s výsledkom merania 0,70 mg/l (1,46 promile) alkoholu v dychu, informuje polícia na sociálnej sieti.

o
facebook.com/KRPZTN

Vyšetrovateľ z Považskej Bystrice začal trestné stíhanie pre zločin usmrtenia, pričom v danom prípade hrozí páchateľovi trest odňatia slobody na štyri až desať rokov. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

o
facebook.com/KRPZTN

Polícia upozorňuje vodičov, ktorí pred jazdou požijú alkoholické nápoje a sadnú si za volant, že svojou nezodpovednosťou ohrozujú nielen svoj život a zdravie, ale hlavne ohrozujú životy a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií