fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 znamenia zverokruhu, pre ktorých je udržanie hnevu nemožné

Sú dva typy ľudí – prvý typ rieši všetko pokojne s chladnou hlavou a potom je tu druhá skupina, ktorých vytočí aj najmenšia maličkosť. Títo ľudia nevedia byť pokojní a pristupovať k problémom s pokojom. Často vybuchnú veľmi rýchlo a veľmi rýchlo aj vychladnú.

Máte tip? napíšte nám mailom

To, či človek v danej situácii zachová chladnú hlavu alebo naopak ihneď vybuchne, je vecou povahy a, áno, aj vecou znamenia zverokruhu. Ak máte pocit, že k týmto ľuďom patríte a neviete svoje emócie ovládať, musíte sa s tým zmieriť a začať na tom pracovať.

Viete, ktoré znamenia zverokruhu sú tie najvznetlivejšie?

Baran

Baran je veľmi vznetlivé znamenie s horúcou krvou, ktoré sa snaží robiť všetko podľa seba. Keď to na neho príde, musí to zo seba vypustiť. Jeho emócie ho dusia. Mali by ste vedieť, že je to jeho povahou a možno si to sám neuvedomuje. Najlepšie, čo môžete urobiť, je nechať mu čas a priestor. Na chvíľu proste odíďte. Po pár dňoch ho zvyčajne všetko prejde tak, ako keby sa nič nestalo. Potrebuje čas len pre seba, aby sa upokojil a všetko bolo zasa v poriadku.

Blíženci

Sú to tiež veľmi horúce hlavy a vznetlivé povahy. Všetko im je vidieť na tvári, svoje emócie nechcú a ani nevedia ovládať – je to ich sebavyjadrovanie. To, že sa nevedia ovládať spôsobuje, že majú síce veľmi veľa priateľov, ale aj pár nepriateľov. Blíženci však nemajú tendenciu sa dlho hnevať a to je vlastnosť, ktorú ostatní môžu zneužívať. Sú síce prudkí a po podráždení vybuchnú, no sú aj veľmi veselí a nerobia si z vecí ťažkú hlavu.

Prečítajte si tiež:
PornVine? Pornhub chce odkúpiť Vine, bude ti stačiť 6-sekundové porno?

Škorpión

Nezakrývajú svoje pocity a ak im niečo vadí, snažia sa to dať najavo. Neberú ohľad na city ostatných. Ak im niečo prekáža, dajú to jasne najavo. Vybuchnú rýchlosťou blesku a to ani neviete kedy. Toto znamenie veľmi ťažko odpúšťa, ich ego im to nedovolí, aj keby chceli.

Váhy

Títo ľudia sa tiež netvária, že im nič nie je a nechodia okolo horúcej kaše. Snažia sa otvorene vyjadriť všetko, čo ich trápi. Sú to sympatickí ľudia, ktorí sa bezdôvodne nehnevajú. Snažia sa svoju zlosť spracovať a poučiť sa z nej. Vedia sa veľmi rýchlo rozčúliť, ale majú veľa priateľov, ktorí sú na ich povahu zvyknutí a berú ich takých, akí sú.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Babské veci
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií