fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chris má fetiš na balóniky: Toto sú najšialenejšie sexuálne úchylky

Máte tip? napíšte nám mailom

Objektom jeho túžby sú balóny. Chrisa najviac vzrušuje samotné praskanie, puknutie balóna. Jednoducho je to fetiš na balóniky.

Predstavujeme vám nový seriál, ktorý bude mapovať sexuálne úchylky naprieč svetom. V prvej časti sa zoznámite s Chrisom, ktorý má zvláštny fetiš.

Chrisa od 15-tich začali sexuálne priťahovať balóniky. Táto náklonnosť k nim je taká silná, že sa im venuje azda každý deň. Vníma ich tvar, veľkosť, zvuk pri prasknutí a dokonca aj vôňu. Dokáže o nich hovoriť s veľkým záujmom. „Myslím si, že neuplynie deň, aby som sa nehral s balónikmi a neužil si s nimi nejakú tú zábavu,“ rozpráva nadšene.

„Ako sa zväčšuje, trochu ma to vzruší. Som z toho nesvoj… Jednoducho ma to vzrušuje,“ pričom nafukuje balón do extrémnych rozmerov. Naraz balón tlakom prirodzene praskne. „Páni, to bolo ohromné! Celý sa z toho trasiem. Bolo to úplne neuveriteľné! Myslím si, že všetky balóniky si zaslúžia prasknúť,“  rozpráva, pričom na jeho tvári vidieť vzrušenie.

Erotika nemá hranice

„Predmetom erotiky, môže byť prakticky čokoľvek. Niektorých ľudí sexuálne uspokoja klystíry. Niekoho zašľapávanie chrobákov. Niekoho vzrušuje, keď mu hodíte do tváre koláč,“  zhodnotila sexuálny výber predmetov riaditeľka centra pre sexuálne zdravie Kimberly Resnick Anderson.

Podľa jej slov sa dá vysvetliť aj príčina. „Prečo niekoho priťahujú nafukovacie hračky? Niekoho topánky a niekoho napríklad koža? Je to pravdepodobne spojené s nejakým zážitkom z detstva,“ vysvetľuje odborníčka na problematiku ďalej.

Prečítajte si tiež:

Neuveriteľné sexuálne úchylky: 10 bizarností, o ktorých ste zaručene nepočuli!

„Keď som bol malý, mal som veľký strach z balónikov. Spomínam si, že keď sme išli na jarmok alebo na nejaký večierok, mal som taký strach, až som sa rozplakal,“ začína Chris odhaľovať pravdepodobné pozadie tohto balónového fetišu.

Strach a vzrušenie idú často ruka v ruke. Sú ako opačné strany jednej mince. „Keď sa necítime dobre alebo je nám niečo nepríjemné, hľadáme spôsob, ako náš strach spútať. Alebo ako sa takémuto zážitku vyhnúť. Jedným z možných spôsobov je premeniť nepríjemný pocit na niečo príjemnejšie. Pozitívne. Niečo, čo nás poteší,“ vysvetľuje riaditeľka centra pre sexuálne zdravie Kimberly Resnick Anderson.

Prvý sexuálny rozmer

„Niekedy medzi 8 až 12 rokom som si uvedomil, že sa cítim byť silný, keď ich nafúknem bez toho, aby praskli,“ vrátil sa chvíľu do minulosti mladík z Rutlandu, ktorý má fetiš na balóniky.

Prečítajte si tiež:
Speváčka Adele rapídne schudla: Trápi sa kvôli svojmu synovi

V 15 rokoch nabralo Chrisovo nadšenie z praskania balónikov sexuálny rozmer. „Spomínam si, že som prišiel domov a začal som nafukovať balónik, čo mi urobilo radosť. A keď som balónik nakoniec praskol, zistil som, že ma ten balónik naviac priťahuje.“  Samotný akt praskania balóna môže vyvolať u neho orgazmus.

„Balóniky aktivujú všetky predstavy našich zmyslov. Na pohľad sú pekné. Sú farebné, veselé. Majú zaujímavé tvary. A veľkosti. Pripomínajú ženské prsia a mužské údy,“ vysvetľuje odborníčka na tento balónikový fetiš.

„Najlepšie na tom je naťahovanie balónika. To prebieha tak, že balónik nafúknete asi na 35 až 45 centimetrov a vytiahnete mu hrdlo tak, že sa nafúkne a natiahne sa von,“ opisuje Chris.

„Som veľmi rád, keď si izbu zaplním balónikmi. Cítim, že by som chcel na takom mieste stráviť zvyšok života. Upokojuje ma to a robí mi to radosť,“ vyznal sa takto spokojne k svojej nákladnosti.

Prečítajte si tiež:

Slovenské úchylky, ktoré nás bavia: TOTO je vašich 10 najväčších bizarností!

 

Fetiš na balóniky nie je nebezpečný. Je tu však jedno ale…

Tento fetiš, nie je ničím priamo nebezpečný alebo úchylný. Problém nastáva, keď dotyčný nevie preniesť svoj záujem z predmetu na nejakú ľudskú bytosť,“ upozorňuje Kimberly Resnick Anderson. Chris mal len jeden intímny vzťah so ženou, ktorej sa jeho balónový fetiš páčil. Od tej doby, čo sa pred pár rokmi rozišli, je Chris sám.

Prečítajte si tiež:
Dwayne Johnson hovorí, že „trénuje výrobu bábätiek“

„Keby som išiel na prvé rande, nebolo by mi o tom príjemné hovoriť, pokiaľ by som tú osobu lepšie nepoznal. Asi by som mal strach. Ľudia veľmi rýchlo odsudzujú. Tak to je,“ priznáva svoje obavy Chris.

„Pokiaľ si dokážete užívať balóny a potom svojho partnera, je to v poriadku. Ale pokiaľ si dokážete užívať len s balónmi, obmedzuje to váš život v spoločnosti,“  vraví Kimberly. Chris má preto presnú víziu. „Tento fetiš je pre mňa veľmi dôležitý. Robí mi veľkú radosť. Takže so ženou by to asi bolo… buď to prijmeš alebo nič! Tak by to bolo.“

V prípade, ak by si našiel Chris partnerku, veľmi rád by ju zapojil do aktivít s balónmi.

Keby som mal partnerku, chcel by som vidieť, ako skáče na balóne. Chcel by som vidieť, ako ich nafukuje, až do prasknutia. Chcel by som ju vidieť nahú v hromade balónikov, ako sa s nimi hrá a ako jej to robí radosť.“

Priznal sa rodine, našiel priaznivcov balónikov

V roku 2009 sa Chris rozhodol povedať svojej rodine o balónikovom fetiši. „Z ničoho nič som o tom začal hovoriť ľudom. Povedať o tom priateľom a rodine nebolo jednoduché. Ale uľavilo sa mi.“

Našiel si aj komunitu prívržencov. Pred rokmi začal pátrať po ľuďoch, s ktorými by mohol svoj fetiš zdieľať. Objavil veľkú internetovú komunitu balónikových fetišistov, ktorí si hovoria balonikári. „Myslím si, že keby nebolo komunity balonikárov a ich podpory, tak by som tu už nebol.“  Okrem toho za zúčastnil aj večierku fetišistov.

Vedeli ste, že existuje fetiš na balóniky?

Zdroj: youtube.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií